What the f*ck, aneb když má Kyuhyun dilema part 2

8. října 2012 v 11:40 | Kyu |  Other
Tak jo, je tady další dílek. Sice to vůbec mít pokračovaní nemělo, ale když jste o to tak žadonily :D Jako něco vám řeknu :D Okamžitě zapomeňte na ty páry, které se vám líbí a ještě jednou si přečtěte, co Kyuhyun k těm osobám psal. Nejde o to, že se vám líbí KyuMin. Kdyby to bylo jednoduché, tak bych určitě Kyua s Minniem nechala. Takže neberte to tak, co se vám líbí, ale co bude pro Kyua nejlepší volba ;) Jinak přeji pěkné čtení ^^
Fandom: Super Junior
Pairing: Kyuhyun/??? (KyuHae, KyuWook, KyuMin, KyuSung, KyuHyuk)
Varování: Kdo ještě jednou zmíní pairing, který miluje, tak ho doliskám!
Díl: 2


Kyuhyun se pozastaví nad blogem, který právě otevřel. Někdo zveřejnil jeho poslední zápis a dokonce to komentují lidé. Podívá se na komentáře a zapřemýšlí nad nimi. Jak někdo může říct, co má dělat. Jak může říct, že má být se Sungminem, když se spolu rozešli a vůbec jim to teď neklapalo. Cožpak si nečetli co k jednotlivým lidem psal? Neštvalo ho ani tak to, že o tom ví lidé, které nikdy neviděl. Bylo to lepší, než kdyby o tom věděli ti, kterých se to týká.
Nakonec se rozhodne zapsat to zase do svého deníku.
Milý deníčku,
právě jsem se dozvěděl, že někdo zveřejnil můj poslední zápis na blogu. Nevím, kdo to udělal, ale nejdůležitější je, že si většina z nich stojí za tím, že bych měl být se Sungminem. Neznají ho a neznají ani mně. Naprosto ignorovali, co jsem k tomu psal a chtějí to jen kvůli tomu, že se jim líbí KyuMin. Ale já žádal o pomoc. Žádal jsem o to, aby mi poradili, jak se mám rozhodnout. Aby to posoudili podle toho, co jsem k nim napsal. Aby věděli, jak na tom jsem a řekli mi, že když budu s NÍM, tak budu šťastný. Ale oni mi řekli jen to, s kým chtějí abych byl. Nebrali ohled na to, jak na tom budu. Neohlédli se do minulosti ale ani do budoucnosti. Záleželo jen na tom, že je Sungmin se ke mně vzhledově hodí.

Znovu se podíval na komentáře.
Padlo slovo na Yesunga. Řešil jsem to včera s Ryeowookem. Kdybych se teď rozešel s Haem a došel za Sungem a řekl, že s ním chci být, jak by to asi dopadlo? Úplně stejně jako předtím. Yesung není odhlodlaný. Nedokáže si představit vážný vztah. Natož tak s někým jako jsem já. Možná to tak navenek nevypadá, ale jsem vážně romantický typ. V tomhle bych si rozumněl s Wookem a Minniem. Dokonce i Hyukkie je romantický. V Haem bych moc romatiky nenašel. A Yesung se se mnou opravdu o romantické chvilky nepodělí.
Jsem v háji. Nevím, co mám dělat. Včera jsem si volal s Hyukkiem a ten mi zase řekl, že mně miluje. Ničí mě to. Rád bych mu řekl, že já ho taky, ale nejde to. Miluju Donghaeho, ale teď opravdu nevím, na čem jsem.

Vjede si prsty do vlasů a lehce stiskne jejich prameny. Zabolí to, ale jemu to nevadí. Raději by trpěl, než aby se díval na to, jak ubližuje ostatním. Nesnášel to. Nesnášel sebe. Chtěl to ukončit. Tak rád by byl normální kluk, kterého by se takové věci vůbec netýkaly, ale on tohle musel zažít. Byl to jeho osud a on s tím nemohl vůbec nic dělat.
Když tak nad tím uvažuju, ani se rozhodnout nemůžu. Jakmile se rozhodnu, raním ostatní. Budou smutní a mně to bude užírat. Budu si vyčítat, že kvůli mně jsou tam, kde jsou a budu moct za všechno jen já. Kolikrát jsem se jim snažil říct, ať na mně zapomenou. Ať se snaží najít si někoho jiného, ale jak včera Hyukkie řekl. 'Já si na tebe počkám'. Nebyl bych jinačí. Na Haeho bych si počkal klidně i sto let, jen abych s ním mohl být. I když je to zrovna on, který může za to, že uvažuju nad tím, co bude, když se rozejdeme.
Nechci ho opustit. Je to člověk, pro kterého bych udělal cokoliv, i když si to nezaslouží, ale už jen to, že ho miluju a ty chvilky, které s ním zažívám. Jsou plné štěstí, lásky a radosti. Tohle nemůžu jen tak zahodit. Pamatuji si na ten pocit, kdy jsem s ním poprvé mluvil. Byl jsem naprosto vystresovaný, ale nehorázně šťastný. Srdce jsem měl samou láskou až někde v krku a jakmile jsme to položili, chtěl jsem si s ním volat znovu. Miloval jsem ho, miluju ho a vždycky ho milovat budu!

Naposledy se podívá na dnešní zápis. Přečte si ho a chce to všechno zaškrkat, ale nakonec jen zavře deník, schová ho zase pod polštář a znovu se zadívá na komentáře, které nic nepochopili. Nepochopili, že rozhodují o budoucnosti člověka, kterého neznají. Který potřebuje poradit, aniž by měl nějakou zaujatou radu. Který potřebuje, aby mu poradili správně. Aby se vžili do jeho situace a snažili se přijít na to nejlepší řešení. Protože on to sám nezvládne. Nemá nikoho, kdo by mu pomohl. Kdyby se obrátil na svého nejlepšího přítele, který je jediná jeho spása, poslal by ho někam, protože má svých starostí ohledně Heechula dost. Poradil by mu, to ano, ale nic moc by mu to nepomohlo. Protože i přes všechny rady, které by mu Teukie dal, by jako vždy Kyuhyun udělal něco jiného. I když Teukie každou Kyuhyunovu radu vezme a zařídí se podle ní, Kyu raději dává přednost sám sobě. Raději bere v úvahu jen své myšlenky, ale teď si neví rady. Už nevěří tomu, že by se z toho mohl dostat a být zase šťastný...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 8. října 2012 v 18:41 | Reagovat

Mne je v podstate jedno.. kto s kým skončí xD Hlavne..aby sa niečo udialo *úchylné..yaoistické hovädo* :D Ale mám svojich obľúbencov..to je jasné.. ale preistotu *čítala varovanie*.. poďme sa tváriť, že nie :D
A nemusí to byť KyuMin... na tom si ja nepotrpím..x).. Osobné šťastie človeka je dôležitejšie..ako milované.. vyhranené páry.. =)
Tywe.. keby si tak Kyu našiel v skutočnosti niekoho.. neviem, či by zachovala tento postoj xD Ale nevadí..to sú detaily... A odbieham od témy :D

2 Hatachi Hatachi | 9. října 2012 v 18:03 | Reagovat

Nepopírám že se mi líbilo kdyby byli KyuMin. Ale Kyu by měl být s tím,s kým se cítí šťastný. A podle mě je to Hae...toho miluje celým svým srdcem. A pokud ho ostatní milujou tak jak říkají,tak by to měli pochopit...tak by měli být šťastný že i Kyu našel svoje štěstí i když ne zrovna s nimi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama