What the f*ck, aneb když má Kyuhyun dilema part 1

8. října 2012 v 11:39 | Kyu |  Other
Tak jo, je to tady. Konečně jsem se zase dostala k téhle povídce. Samozřejmě budu dopisovat i tu předchozí, ale tak aby se neřeklo, že sem nic nedávám ^^
Fandom: Super Junior
Pairing: Kyuhyun/??? (KyuHae, KyuWook, KyuMin, KyuSung, KyuHyuk)
Varování: Nečíst! Psáno v depkařské náladě!


Kyuhyun se nachází ve velmi nepěkné situaci, kterou ani sám nedokáže moc dobře vysvětlit. Proto se obrací na svého nejlepšího kamaráda --> tajného deníčka. Jeho deníček ho doprovází celý život. Nikdo o něm neví a to Kyuhyunovi hraje do karet. Dokáže se vyzpovídat, aniž by to musel někomu říct. Prostě to jen napíše. A to právě dělá i teď. Sedí na posteli, listuje v předešlých zápisech a přemýšlí, jak má začít dnešní hodinku, kterou pojmenoval 'strasti lásky'. Z hluboka se nadechne a zapřemýšlí. Kéž by mohl mít bezstarostný život. Nic by jej netrápilo, nic by nemusel řešit. Prostě by chodil do školy jako ostatní a později, až by vystudoval, by si našel práci. Sem tam by si s někým vyrazil, ale vážný vztah by nikdy nehledal. Jenže osud mu nepřeje. Dostal se do situace, kterou sám nemůže zvládnout. Stiskne tlačítko u propisky a zapne ji. Naposledy se podívá na prázdnou stranu a začne psát.
***
Milý deníčku,
stala se mi nepěkná věc. Zrovna, když jsem zadaný se o mně začalo zajímat nějak moc lidí a já nevím, co si mám počít. Mám je všechny opravdu rád a nikoho nechci zranit, ale vždycky může být jen jedna volba. Proto ti dnes vysvětlím mou situaci a pokusím se společně s tvou pomocí najít nějaké východisko.
Poslední větu škrkne a znovu si přečte odstavec, který napsal. Připadal si naprosto trapně. Nechápal, jak takové věci může řešit tímhle způsobem, ale nic jiného mu nezbývalo. Znovu se rozepíše...
Začne od jeho přítele.

Donghae je opravdu úžasný. Chodíme spolu asi 3 měsíce a opravdu ho miluju, ale poslední dobou nám to spolu moc neklape. Včera jsem se dozvěděl, že si chce dát pauzu, ale žádné pauzy ve vztahu neexistují. To jsem mu také napsal. Naštval se na mě a já mu vysvětlil, že pokud už mě nechce, pochopím to. Řekl jsem mu, že pokud chcou spolu dva být, žádné pauzy nepotřebují a že je to akorát náznak toho, že už k sobě prostě nepatří. Jenže tomu jsem po pravdě věřit nechtěl. Nechtěl jsem se s ním rozejít, ať už šlo o cokoliv. Prý si chtěl jen něco ujasnit a já mu to neměl za zlé, jen jsem nechápal, v čem mu bráním. A tak jsem se tedy rozhodl, že mu dám pokoj.

Pak je tu ale ovšem další člověk.

Eunhyuk se do mně zamiloval asi no dejme tomu, že je to nějaký ten týden. Je to Donghaeho bývalý nejlepší kamarád a opravdu nám to nechce pokazit. Je to vážně milý kluk a já ho mám strašně moc rád. Poslední dobou si s ním rozumím víc, než s Haem a to mě přivádí k šílenství. Hyuk je totiž velmi pěkný, ale na druhou stranu, nejsem si jistý, jestli bych kvůli němu dokázal Haeho opustit. A proto se do toho raději moc nepletu a nechávám to osudu.


Asi minulý týden se dozvěděl pravdu od jeho dalšího kamaráda.

Yesunga jsem miloval nějakých no 8 měsíců, ale on mě stále odmítal, protože byl zamilovaný do někoho jiného. Do mého přítele. Ryeowooka. Vzdal jsem to. Myslel jsem si, že už se nikdy nezbavím pocitu, že ho opravdu miluju, ale poté, co jsem poznal Haeho, nějaké city k Yesungovi vymizely. Byl jsem za to rád, do té doby, dokud mi neřekl, že chtěl se mnou být. Nechápal jsem ho. Možná nevěděl, že své štěstí má hned na dosah a nebo mně prostě předtím nechtěl. Ale teď už mu to bylo k ničemu. Jenže já nad tím zase začal uvažovat a díky němu mám teď doplantanou hlavu. Miloval jsem jeho rty, ale nedokážu si naši společnou budoucnot po tom všem představit.

To ale ještě nevěděl, že se naskytne další člověk.

Ryeowook se o mně začal pokoušet. Věděl jsem, že s ním by vztah byl úplně něco jiného, než s již zmíněnými. Udělal by pro mě všechno a opravdu by mě miloval. Ale na druhou stranu, nemohl jsem s ním být, dokud ho chtěl Yesung. A jsme zase u toho, že Yesunga vůbec nechápu. No prostě jsem si vyslechl všechno, co měl Wookie na srdci a zjistil, že se vážně nedokážu rozhodnout. Wooka mám opravdu moc rád a nejsem si jistý, jestli ho nemám rád i jako něco víc, než kamaráda, ale zase Haeho doopravdy miluju. Tak proč mám z toho divný pocit? Proč toužím po jeho objetích, rtech, dotecích? Možná jsem si na ně už moc zvyknul?!

Kupodivu, aby toho nebylo málo, začal mu psát jeho bývalý přítel.

Sungmin na mě po našem rozchodu stále myslel a já jsem mu vážně nechtěl ublížit. Ale zase jsem mu nemohl lhát. Uvědomil jsem si, že on byl ten, který mě opravdu miloval. NIkdy nic nepředstíral a udělal by pro mě cokoliv. Já jsem toho ale jen využil. Teď mě to mrzí, ale nemůžu s tím nic dělat. Píšeme si a snažím se to dát všechno dohromady. Nikdy ho nebudu brát už jen jako kamaráda, protože k němu chovám jisté citové pouto, ale bojím se, že už z toho nikdy nic víc nebude a Sungmin bude kvůli mně nešťastný. Chtěl bych, aby na mě zapomněl, ale nevím, jak to udělat.

A teď se dostává do té konečné situace, aby si vyvodil nějaký výsledek. Kyuhyun zaváhá. Je to velké rozhodnutí. Ovlivní to jeho celou budoucnost a vůbec netuší, jak s tím má naložit. Naposledy se podívá na své zápisky. Zamyslí se.
Nemůžu si vybírat. Jsou to mý přátelé a raději budu navždy sám, než abych někomu z nich ublížil. Ale co když jim bude ubližovat právě to, že jsem si nevybral. Jenže jak si můžu vybrat, když nevím, na čem sem. Rozešel jsem se Haem? Nebo jen čekám na to, jak dopadne jeho vyjasňování...

Se slzami v očích zavře svůj deníček a propisku položí na stůl. Raději počká, až mu někdo poradí. Nechce na to být sám. Dnešní zápis zakončí položením deníčku pod polštář. Zadoufá, že se tahle situace co nejdříve zlepší a on už si s tím nebude muset lámat hlavu. Lehne si na postel a položí si ruce pod hlavu. Do pokoje se přiřítí jeho nejlepší kamarád Leeteuk.
"Okamžitě pojď ven. Čeká na nás Heechul." křikne a tahá Kyuhyuna na nohy. What the f*ck? pomyslí si a naprosto oddaně kráčí za svým přítelem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 8. října 2012 v 18:34 | Reagovat

Ten názov k tejto poviedke dokonale sedí xD.. Tywe, nechcela by som byť na jeho mieste :D.. Tomu sa vraví..éé.. prúser..  Teda..počkať..počkať..doprdele.. čo to vravím? Jasné, že by som chcela byť na jeho mieste! :D ňáách..ten pocit, že by ma chceli toľkí Juniori xDDD Jo, ja sa s Kyuom kľudne vymením :D :D *ale inak je psychicky v poriadku*

2 Hatachi Hatachi | 9. října 2012 v 17:24 | Reagovat

Je to hodně zajímavé. Ale mam takový pocit,že už sem to jednou četla.
Jdu na další díly a uvidím,jestli se můj dojem potvrdí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama