Beginnings were hard, but I always had you. part 3

4. října 2012 v 11:12 | Kyu |  KyuMin
Annyeong ^^ Všem, kdo na tenhle díl čekali se strašně moc omlouvám. Ale znáte to. Začala škola a moc toho času není *musí se na něco vymluvit* :D Né opravdu mě to mrzí, ale jaksi jsem se nemohla dokopat k tomu to dopsat *píše to tak dva týdny*. Takže snad se vám to bude aspoň líbit, když je to tady po tak dlouhé době :) Komenty ocením, takže pište ^^ Mian :):*
Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin, KyuChulKyuhyun se po skončení koncertu odebral do šaten a s nikým, dokonce ani se Sungminem nepromluvil. Byl naprosto na prášky a vztahy ve skupině mu to nijak neulehčovali. Teď si byl na 100% jistý, že tu nemá co dělat. Pevně se rozhodnul.
Zítra ráno zajde za Leeteuk a společně řeknou manažerovi, že už s nima vystupovat nebude. Všichni budou rádi a on nebude muset poslouchat hloupé narážky od fanoušků.

"Ani nad tím nepřemýšlej." vyrušil ho z přemýšlení čínský přízvuk. Trhl sebou a otočil se, aby věděl, kdo s ním mluví, i když si byl stoprocentně jistý, kdo to je.
"Nad čím." povzdychl si hnědovlásek.
"Nad tím, že bys odešel." vysvětlil mu Hankyung. Poté si k němu přisedl a jako dlouholetý kamarád ho pohladil po zádech.
"Nesmíš se vzdát tak brzo. Vím jaké to je, když tě tu nechcou, ale časem si zvyknou a poté už si nebudou moct představit skupinu bez tebe. Věř mi." utěšoval jej černovlásek a mile se na nejmladšího usmál.
"Ach Hannie. Kdybys jen věděl, jak mě to bolí. Věděl jsem, že to bude těžké, ale že až takhle...Bojím se, že to má psychika nevydrží." postěžoval si a víc se přivinul ke staršímu číňánkovi. Hankyung se jen usmál, kvůli oslovení mladšího a poté jej začal hladit po vláskách.
"Neměl jsem tě rád, ale jsi bezva kluk Kyu. Omlouvám se, že jsem se za tebe nepostavil už na začátku." zašeptal a v očích se mu zaleskly slzy. Opravdu mu přirostl k srdci, i když se s ním skoro vůbec nezná.
Teď už vážně nechápe, co proti němu všichni mají. Není to jeho vina, že přišel do skupiny, která už byla 'rozjetá'. A navíc bez něj stáli stejně za nic. To ovšem Kyu ale nevěděl.

"Už je dost pozdě. Pojď, zajdem někam na večeři a poté musíš jít brzo spát. Jsi totálně vyřízený." usmál se černovlásek a už mladšího nováčka táhl ze šaten do jídelny.

Pohodlně se usadili a Kyu mu sdělil všechny své pocity. Nevěděl proč, ale měl pocit, že zrovna jemu může věřit. Možná to bylo i kvůli tomu, že cítil, že jako jediný ho může pochopit. Hankyung jen přikyvoval a usmíval se při jeho 'vylívání' srdce. Poté si vše promyslel a zargumentoval svůj výsledek. Kyu do sebe mezitím 'cpal' nudle a napínavě Hannieho poslouchal.
"Myslel jsem si, že při mě nikdo stát nebude." vydal ze sebe Kyu a spolkl poslední sousto té užasné pochoutky.
"To jsem si taky myslel, když jsme začínali. Ale nebýt Heechula, myslím si to do teď. Kluci jsou vážně fajn, ale s žádným z nich si nerozumím tak, jako právě s Chulliem." usmál se Hannie a dál koukal na Kyua. Tomu jen studem zčervenaly tváře a poté už spolu odcházeli směrem do hotelu.
"Nebýt Minnieho, nezvládl bych ani první den. Opravdu mi hodně pomohl. Musím mu to nějak oplatit." zamyslel se hnědovlásek.
"Zkus mu to říct. Když to bude vědět, nebude potřebu mu to nějak oplácet. Sungmin je ten typ, který má rád upřímnost." mrkl na něj Hankyung.
"A teď už pojď. Všichni nás už určitě hledají." řekl s plnou pusou starší číňánek a táhl Kyua do pokojů, které se nacházeli nad nimi.
"Mě nikdo nehledá." zašeptal si pro sebe Kyu, ale nechal se vést.

***

Týdny ubíhaly jako voda a blížilo se další MV. Všichni kluci změnili účes a dokonce pár z nich i přístup k nejmladšímu. Kyu zrovna seděl u stylistek, když mu ze zadu někdo dal ruce přes oči.
"Minnie!" vypískl Kyu vylekaně. Sungmin se jen rozkošně zachichotal a poté svého spolubydlícího pevně sevřel v náruči. Kyu se jen usmál a dál nechal stylistku, aby mu upravila vlasy. Rozhodl se, že co nejdřív změní i barvu, ale zatím se mu do toho nechtělo.
"Kyu, ještě jeden koncert a bude další MV!" vyjekl Minnie nadšeně a začal poskakovat okolo křesel.
"Prosím tě, neblbni. Ještě si ublížíš." zakročil starostlivě Kyu. Minnie se rozkošně zastyděl. Miloval, když měl o něj Kyuhyun starost. A i když on byl zrovna ten starší, cítil se v hnědovláskově blízkosti tak bezpečně.

***

"Kyu dělej! Limuzína už čeká!" zakřičel na něj někdo a Kyu se nacpal do auta. Všichni byli tak strašně unavení, že už pomalu usínali, co si jen sedli. Dokonce i Kyuhyun na chvilku zaspal, když se rozjeli k hotelu. To se mu ale ovšem nevyplatilo. Po pár minutách tvrdého spánku ho vyrušil prudký náraz do hlavy. Cítil jak se auto pod jeho tělem roztřáslo a několikrát převrátilo. Po chvilce už okolní svět nevnímal. Jediné, co naposledy uslyšel bylo volání jeho jménem Eunhyukem a Shidongem...

Nehoda se velmi rychle roznesla po celé Koreji. Všichni členové seděli v nemocnici a čekali na výsledky o zbylých 4 spolučlenech. Shindong byl na tom poměrně dobře. Pustili ho jako prvního a tak se připojil ke zbylé skupině. A i když Eunhyuk měl zranění o něco vážnější, také v nemocnici nezůstal moc dlouho. Ovšem největší problém jim dělali Kyuhyun a Leeteuk.
Nikdo nechápal, jak se to mohlo stát. Že to potkalo zrovna tyhle dva. Leadera a maknaeho. Sungmin seděl u Kyuyhunovi postele a svíral v dlaních jeho ruku. Tiše plakal nad člověkem, do kterého se zamiloval na první pohled.

Leeteuk se už pomalu probíral. Měl dost stehů, po kterých bylo naprosto samozřejmé, že mu zůstanou jizvy. Avšak tohle ho netrápilo tolik, jako to, že jejich nejmladší člen, za kterého on sám nese zodpovědnost, leží ve vedlejším pokoji s naprosto mizivými známkami života.
Jakmile byl schopný vstát z postele, rozešel se za ním. Ale co ho překvapilo nejvíce bylo to, že kromě Sungmina seděl vedle Kyuhyunově postele někdo naprosto jiný. Jiný v tom smyslu, že to byl Heechul.
Tiše seděl s položenou rukou na Kyuhyunově a zadržoval slzy. Věděl, že i když tenhle kluk si toho díky němu snesl dost, nemohl dopustit, aby umřel.
Celé noci u něj proseděl a když nemusel, nehnul se od něj. Měl potřebu vědět, jak na tom nejmladší je.
"Kyu, mianhae.." zašeptal jednoho dne, když si uvědomil, jak moc pro něj nejmladší znamená. Litoval toho, co mu kdy udělal, toho, že se ho neujmul už první den, co ho spatřil. Ale zároveň věděl, že by mu to hnědovlásek neměl za zlé.

Dny se krátily a čekání na zotavení posledního člena, byly nekonečné. Každý byl nervóznější víc a víc, protože doktoři nebyli schopni stanovit jeho zdravotní stav. Nikdo nevěděl, jak na tom bude. Jestli se vůbec probere a jestli vůbec bude moct dál zpívat. Sungmin doufal jen v to, že uslyší hlas toho úžasného kluka, který mu tak náhle vstoupil do života. Že s ní bude moct dál trávit ty nádherné chvilky, které pro něj znamenají to největší štěstí.
Zato Heechul doufal v to, že se bude moct Kyuhyunovi omluvit a být s ním až do konce...chtěl s ním být...být s ním, jako...přítel. Přítel, kterého by nikdy neopustil. Avšak tohle se mu stát nemohlo. Věděl o pocitech Sungmina a tak i věděl o pocitech, které k němu Kyu chová. O tom, jak ho Kyu strašně nesnáší a přesto ho má rád jako staršího bratra.
"Mianhae..." zašeptal znovu a po tváři mu stekla první slza...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 4. října 2012 v 17:16 | Reagovat

To byl tak krásný a smutný díl.
Vždy když si někde přečtu o té kluků nehodě,tak se mi nahrnou slzy do očí a brečím... a jsem moc ráda,že to dopadlo tak jak to dopadlo. I když Kyu si prožil dost těžké období...
Ale dost smutku...těšim se na další díl...

2 Kaoru >.< Kaoru >.< | 4. října 2012 v 17:43 | Reagovat

Uhm...Tak to bylo dost smutné!..:( A nemá Chulie náhodou Hannieho?..:o Omo omo!...Já jsem na ten dílek čekala!:) Chudáček Minnie...musí to být strašné!...Sama si ještě pamatuji jak jsem četla o té nehodě, a málem se u toho zhroutila...Pak na to přišel Hannie...to už jsem chodila jak bez duše...a pak ta debilní vojna!...Mno není to lehké!.:( Mno každopádně se těším na další dílek:)

3 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 5. října 2012 v 17:40 | Reagovat

Annyeong, Kyu ^~^ Děkuju moc za další díl, je mi do brečení ~ Proč musí tolik lidí v povídkách vzpomínavat na Kyuovu nehodu? Naštěstí se z toho Kyu vyhrabal ^^ Ale tak - jsem zvědavá, jak to půjde dál.

4 kulisek kulisek | 5. října 2012 v 23:05 | Reagovat

sikovnej, uz si nachazi kamose :D Hannie moc dobre vi, co proziva... :( a ten Min :D ja ho zeru :D
chudak Kyu, jako by si toho uz nezazil dost... i zbytek kluku... ale dostali se z toho a jeste posilili :)
jinak ten Chul... zajimave :D

5 (♥).Yejunie.san (♥).Yejunie.san | Web | 6. října 2012 v 10:27 | Reagovat

Je nádherný layout mimochodem krásná povídka, už se těším na další a mezi tím co budu čekát jdu si předčíst ty starší povídky:D

6 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 6. října 2012 v 11:19 | Reagovat

Dosť smutné ale vydarilo sa ti to :)

7 Nataly ^ ^ Nataly ^ ^ | Web | 7. října 2012 v 13:31 | Reagovat

Som rada, že Hannie ho podporil :)..
A sakra.. ako tento diel pekne začal a potom sa to pokašlalo T.T ..Som si teraz spomenula na tú ich nehodu.. Uch, to bolo vtedy hrozné :(
Dúfam, že sa Kyu rýchlo preberie...a že jeho vzťah s ostatnými chalanmi bude lepší.. Že si uvedomia,..akí k nemu boli..a že ho mohli teraz stratiť..
Teším sa na pokračovanie :)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama