Y

3. listopadu 2011 v 20:19 | Kyu |  Other
Název povídky: Y
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: WonKyu
Stručně: Podvedl ho nebo si to snad jen namlouval? Odpustí mu, že ho podezříval?"Shiwonnie já nechci." řekl jsem Shiwonovi,když mě přitiskl ke zdi a začal mě líbat. Shiwon se odtáhl a podezíravě se na mě podíval.
"Vždycky se ti to líbilo." prohlásil. Přikývl jsem. Ano,vždycky se mi to líbilo a komu ne. Shiwon byl hodný,krásný a jeho rty mi doslova braly dech,ale dnes jsem se na to prostě necítil.
"Promiň." omluvil jsem se mu a nešťastně sklopil hlavu.

"Neomlouvej se" řekl,vzal mě kolem pasu a už jsme kráčeli směrem ke mně domu. Dneska jsem měli v plánu mejdan,ale nakonec příjde jen Hankyung s jeho novým přítelem a budeme se dívat na film. Když jsme došli do mého bytu,šel jsem se osprchovat. Potřeboval jsem trochu relaxace. Sundal jsem ze sebe věci,vlezl do sprchového koutu a pustil na sebe vodu. Pomalu po mě stékala a mě to náramně uklidňovalo. V tom přišel Shiwon. Byli jsme spolu sice už přes rok,ale ještě pořád jsem se před ním styděl. Vlezl si ke mně a ze zadu mě objal.

"Chyběl jsi mi." zašeptal mi do ucha. Po celém těle se mi objevila husí kůže. Shiwon si toho všiml,ale jen se pousmál.
"Uvolni se." řekl. Povolil jsem ramena. Shiwon mi přejel rukou po zádech a já se zachvěl. Položil na ně i druhou ruku a jemně mi je začal masírovat. Bylo to úžasné. Málem jsem tam usnul,když v tom někdo zazvonil. Oba jsme ztuhli a ani jeden z nás nevěděl,co dělat. Nakonec jsem na sebe hodil župan a šel otevřít. Shiwon zůstal v koupelně a tak to nebylo až tak trapné. Otevřel jsem dvěře a uviděl Hankyunga a vedle něho roztomilého kluka. Nádherně se usmál a já se málem rozpustil,když v tom přišel Shiwon.

"Hannie a ty musíš být Heechul." řekl a podal mu ruku.
"Jsem Shiwon a tohle je můj přítel Kyuhyun." oznámil mu. Podal jsem si s Heechulem ruku a usmáli se na sebe. Shiwon si mě k sobě žárlivě přitáhl,když zahlédl Heechulův sváděcí pohled. Nechápavě jsem se na něho podíval,ale nechal jsem to být. Šel jsem se převlíct,protože mi trochu pozd došlo,že stojím na chodbě jen v županu. Hodil jsem na sebe první věci,které jsem našel,aby kluci dlouho nečekali. Když jsem se vrátil,už vybírali film.

"Ale tenhle je lepší." dohadoval se Shiwon s Hankyungem. Heechul je nečinně poslouchal. Když mě zahlédl,jak se na ně nechápavě dívám,usmál se,vstal a přišel ke mně.
"Když se na ně podíváš,jsou jako malé děti." zasmál se. Musel jsem se pousmát. Měl pravdu. Na to,že Shiwon byl v našem vztahu seme,tak se většinou přehadoval,jako děcko. Hankyung takový nikdy nebyl,tedy ne v mé blízkosti. Byl milý,hodný,krásný,ale nikdy ne dětinský. Teda až na dnešek. Zakroutil jsem hlavou a šel nachystat skleničky na víno.

Heechul se vtěrkl za mnou do kuchyně a začal mi pomáhat. Byl roztomilý. Vždycky,když něco udělal,sladce se na mě usmál. Najednou se stala divná věc. Utíral jsem poslední skleničku,když v tom mi Heechul spadl do náruče,jelikož se natahoval pro sekt. Chytl jsem ho a chvilku se na něj jen tak díval. Po chvíli jsem se k němu sklonil,ale naštěstí došli kluci. Nechápavě si nás prohlídli. Postavil jsem Heechula na nohy.
"Příště by sis měl dávat větší pozor." řekl jsem mu a usmál se. Heechul se začervenal.
"Hyunnie už jsme to vybrali." řekl Hankyung a už mě táhl k televizi. Heechul přicupital a sedl si za mnou na gauč. Hankyung pustil film a přisedl si k nám. Nakonec přišel i Shiwon,který donesl skleničky,víno a sekt,na který jsem zapomněl. Omluvně jsem se na něj usmál a uvolnil mu vedle sebe místo. Rozzářil se a přisedl si. Film už začal a mě došlo,na co se díváme.

"Twilight? Vážně?" řekl jsem nechápavě. Heechul se na mě vražedně podíval.
"Máš něco proti?" zeptal se. Musel jsem se zasmát.
"Ne,jen mi nepříjde láska Edwarda a Belly jako lovestory,na které bych se chtěl dívat." řekl jsem prostě.
"Tak se na to nedívej." naštval se Heechul.
"Náhodou,mě to příjde romantický věnovat svůj život tomu,koho miluješ." prohlásil Shiwon. Pokrčil jsem rameny,lehl si Hankyungovi do klína a zavřel oči.
"Hyunnie,tam nemáš co dělat." ozval se Shiwon. Pokrčil jsem rameny,ale oči jsem neotevřel.
"Víš co,dívej se na romantiku a nech mě spat." Popravdě jsem Twilight viděl stokrát,takže už mě to nebavilo. Po chvíli mi přišlo Shiwona líto, a tak jsem se přesunul na jeho klín.

Hned mě vzal za ruku a začal mě hladit po vlasech. Spokojeně jsem si tam ležel a nakonec vážně usnul. Když jsem se později probudil,ležel jsem v ložnici v posteli. Neslyšel jsem žádné hlasy ani televizi,a tak jsem si domyslel,že už Heechul s Hankyungem odešli. A taky že jo. Otočil jsem se a uviděl vedle sebe ležet Shiwona,který naprosto sladce spinkal. Dal jsem mu ruku kolem pasu,lehce ho políbil a zase si zpátky lehl. Po chvíli jsem znovu usnul. Zdál se mi vážně divný a hnusný sen...

Byl jsem v parku a seděl tam na lavičce s Hankyungem. Nejspíš jsme spolu chodili,protože jsme se spolu začali líbat. Pak jsme potkali Shiwona,jak kráčí ruku v ruce s Heechulem.
Naštěstí jsem se probudil dřív,než se mezi nimi něco stalo. Koukl jsem na Shiwona,jak spokojeně spinká a uvědomil si,že bych ho nikdy ztratit nechtěl. Sice jsem mu to neříkal a nijak mu to nedokazoval,tak jako on mě,ale vážně jsem ho miloval. Miloval jsem ho tak,jako ještě nikdy nikoho. Propletl jsem si s ním prsty a on se probudil.

"Miluju tě." řekl jsem mu hned jak otevřel oči. Usmál se a lehce mě políbil.
"Já tebe víc." zašeptal rozespale. Byl sladký.
"Promiň,nechtěl jsem se probudit." pohladil jsem ho po tváři. Zase se usmál.
"Neprobudil si mě." řekla zase mi vlepil pusu.
"Shiwonnie,vím,že ti to často neříkám,ale vážně chci,aby si věděl,že jsi ten jediný,koho miluju." řekl jsem stydlivě. Položil mi ruce na tváře a sladce prohlásil.
"Já vím,vždyť ty taky,a proto jsme tak úžasný pár." zasmál se. Usmál jsem se,objal ho a pak ho políbil. V tom Shiwon vyskočil z postele a doslova vykřikl.

"Sakra,vždyť já musím za Heechulem!" V tom jsem si vzpoměl na ten sen.
"Proč jdeš za Chulliem?" zeptal jsem se nervózně. Shiwon se usmál.
"Chce pomoct vybrat dárek pro Hankyunga na narozeniny,a proto ti ho sem pošlu." prohlásil.
"Hannie bude mít narozky?" zeptal jsem se blbě. Shiwon se zasmál a přikývl. Pokrčil jsem rameny a už ho nechal v klidu oblíct.
"Ale bez snídaně nikam nejdeš." řekl jsem rázně a už zamířil do kuchyně přichystat mu něco na jídlo. Po pár minutách už přišel,sedl si ke stolu a pustil se do toastů,které jsem mu přichystal. Spokojeně papkal a když dojedl,rozloučil se se mnou sladkým polibkem.

"Přijď brzo." zavolal jsem na něj ještě a pak už jen uslyšel zabouchnout dveře. Povzdychl jsem si. Shiwon byl vážně úžasný a já mu to nikdy neřekl. Ale nejsem ten typ,co by dával najevo své city. Umyl jsem talíř a dál nad tím přemýšlel. Po pár minutách někdo zazvonil a já šel otevřít. Stál tam Hankyung a byl celý uplakaný.
"Pane bože Hannie,co se stalo?" okamžitě jsem ho objal. Hankyung se rozplakal a tak jsem ho dovedl na gauč. Posadili jsme se a já mu utřel slzy.

"Tak co se stalo?" zeptal jsem se ještě jednou. Hankyung se nadechl,ale znovu se rozvlykal. Pak to zkusil podruhé a to už konečně promluvil.
"Chul a Shiwon. Prostě,šel jsem za tebou,jak jsme byli domluvení,ale zapomněl jsem peněženku a tak jsem se vrátil. Když jsem si odemkl,šel jsem si pro ni,když v tom mi přišlo divné,že kluci nejsou v kuchyni a ani v obýváku. A tak jsem nahlédl do ložnice a oni spolu..." znovu se rozbrečel,takže jsem si zbytek domyslel. Nevěřil jsem svým uším. Byl jsem naprosto v šoku.
"Jsi si jistý,že to byl Shiwon?" zeptal jsem se a doufal v zápornou odpověď.Přikývl.

"Měl dnes na sobě tu černou košili s bílými proužky?" zeptal se a já se zarazil. Přesně tu si totiž dnes ráno oblíkal. Začaly mi téct slzy,ale nebrečel jsem. Seděl jsem s Hankyungem na gauči,držel ho za ruku a utěšoval ho. Po chvíli se trochu uklidnil a řekl:
"Hyunnie,uděláš pro mě něco?" Přikývl jsem.
"Polib mě." Vykulil jsem na něj oči. Pochopil,že to nechápu a tak mi to údajně vysvětlil.
"Chci mít ten pocit,že jsem já podvedl jeho,i když to nebude z lásky." Přikývl jsem,ale neudělal to. Celý den jsme se dívali na filmy a jedli tuny čokolády. Když už Hankyung odcházel rozloučili jsme se,ale stala se jedna nečekaná věc. Zavřel jsem za ním dveře,ale po pár minutách jsem je zase otevřel. Nechápal jsem,jak to mohl tušit,ale pořád před něma stál.

Skočil jsem na něj a políbil ho. Vzal mě do náruče a nesl mě ke gauči,ale nepřestal mě líbat. Položil mě a pomalu,ale jistě jsme se navzájem začali vyslíkat. Smáli jsme se tomu a náramně si to užívali. Nakonec jsem si vedle sebe lejli a v objetí usnuli. Když jsem se ráno probudil,Hankyung vedle mě nebyl. Akorát jsem našel na stole lístek,kde bylo napsané:
"Hyunnie,nechtěl jsem,aby nás Shiwon viděl. Pokud ho pořád chceš,pochopím to a nikomu o dnešní noci neřeknu. Pa tvůj Hannie." Musel jsem se nad tím pousmát. V tom jsem uslyšel klíče v zámku. Někdo odemykal a ten někdo byl Shiwon.

Rychle jsem utíkal do ložnice,abych na sebe něco hodil,jelikož jsem na sobě nic neměl. Oblíkl jsem se a zamířil do koupelny,abych se upravil. V tom už za mnou došel Shiwon a jako kdyby se nic nestalo mě políbil. Odtrhl jsme se od něj,ale nic mu neřekl. Prostě jsem si šel vyčistit zuby a později se učesat. Za celou dobu jsem na něj nepromluvil a to ho štvalo. Když jsem si chystal snídani,přišel ke mně a zeptal se:
"Kyu,udělal jsem něco?" Usmál jsem se a klidně odpověděl.
"O ničem nevím,teda pokud mi něco nechceš říct." Pokýval hlavou.

"Nemám ti co říct.Jen to,že tě miluju." Zasmál jsem se a jen tak se odešel nasnídat. Shiwon se na mě nechápavě díval. Vysmíval jsem se mu,ale ještě víc mě to mrzelo. Nakonec jsem se oblíkl do bundy a odešel za Hankyungem. Samozřejmě,že mi otevřel Heechul,který měl na sobě rozkoušnou,růžovou,noční košili s Tomem a Jerrym. Vůbec jsem se Shiwonovi nedivil,protože Heechul byl vážně krásnej. Konečně jsem nechal těch trapných myšlenek ohledně Shiwona a Heechula,které mě tak užírali a zeptal se ho:

"Chullie,Hannie je doma?" Přikývl.
"Ale ještě spinká." řekl.
"Ale můžeš jít zatím dál." dodal a já se usmál. Vyzul jsem se a šel k nim. Posadil jsem se na sedačku a Heechul mi nabídl džus. Trochu jsme se napil a pak se šel kouknout na Hankyunga. Jen tam tak sladce ležel a spinkal. Přiblížil jsem se k němu a pohladil ho po tváři. Usmál se,ale oči neotevřel. Dal jsem mu malou pusu na čelo. Koukl na mě a vykulil oči. Ale pak se jen usmál a pusu mi oplatil. Spadl mi kámen ze srdce.

Už jsem se lekl,že chce pořád Heechula. Neměl bych nic proti tomu,jen by mě to trochu mrzelo. Zasmál jsem se a v tom došel Heechul. Rychle jsem se odtáhl od Hankyunga a jen tak tam seděl. Heechul se na nás nechápavě podíval,ale asi mu to nedošlo,protože promluvil s naprostým klidem.
"Hannie,nevěděl jsem,že už jsi vzhůru." usmál se Heechul a šel dát Hankyungovi pusu. Hankyung se usmál,ale moc přesvědčivě to nevypadalo,a tak jsem nežárlil. Jen jsem se na něj usmál. Pak jsem je nechal samotné v "ložnici" a šel si sednout zpátky do obýváku. Vypil jsem svůj džus a šel po sobě umýt skleničku.

U Hankyunga jsem byl už jako doma a tak jsme si normálně zapl televizi a začal koukat na jakýsi trapný seriál o gayích. Celkem se mi zhnusila ta představa,že podvádím Shiwona s jeho nejlepším kamarádem. Už to nebyl tak dobrý pocit jako na začátku. Bylo mi ho líto,ale na druhou stranu jsem ho nenáviděl. To co mi udělal. Nakonec jsem se rozhodl,že si s ním promluvím. Nechal jsem Hankyungovi vzkaz a utíkal zpátky domů. Rychle jsem vyběhl schody,které mě dělily od našeho bytu a odemkl. Shiwon se strašně lekl,protože nadskočil. Seděl v obýváku a koukal na televizi. Sundal jsem si bundu a pověsil ji na věšák.

Shiwon se na mě pořád překvapeně a zaskočeně díval. Přisedl jsem si k němu a řekl:
"Chci si s tebou o něčem promluvit." Shiwon přikývl. Chytl mě za ruku a nedočkavě se na mě koukal.
"Tak povídej." vybídl mě,když jsem už skoro minutu nic neříkal. Nadechl jsem se a řekl:
"Zahýbáš mi s Heechulem?" Shiwon se zarazil a pak na mě vykulil oči. Pustil mou ruku a mě došlo,že jsem ho nejspíš urazil. Vražedně,ale zároveň zklamaně se na mě díval.
"Vážně si myslíš,že bych tě podvedl? A ještě ke všemu s Heechulem! Hyunnie znám ho ani ne týden. A osobně jen dva dny." řekl smutně.
"Ale když Hankyung říkal,že vás viděl včera ráno v jejich ložnici." řekl jsem na svou obhajobu.
"Tak to je blbost.Hned jak Hankyung odešel,šli jsme do města. Nevím,koho tam viděl,ale já tam rozhodně nebyl a Chul byl celou dobu se mnou. Vrátili jsme se až kolem 10."
"A jak mi vysvětlíš to,že na někom viděl tvou černou košili." prohlásil jsem a myslel,že mám vyhráno. Shiwon jen pokýval hlavou.

"To bude asi tím,že byla ve slevě.Může ji mít kdokoliv." řekl mi. V tom mi to došlo. Hankyung neviděl Shiwona s Heechulem ani nikoho jiného. Sprostě si to vymyslel,aby mě mohl dostat do postele. Cítil jsem se trapně. Nemohl jsem se podívat Shiwonovi do očí. Jak jsem si to mohl myslet. Jak jsem si mohl myslet,že už mě nechce.
"Omlouvám se Shiwonnnie." omluvil jsem se mu,vstal a chtěl odejít,ale Shiwon mě chytl za ruku a stáhl mě zpátky na sedačku. Nechápavě jsem se na něj podíval.
"Vyspal si se s ním že?" zeptal se. Smutně jsem přikývl a po tváři mi i začaly stékat slzy.
"To bych do tebe nikdy neřekl. Myslel jsem,že víš,že jsi ten jediný. Kdybych ti ještě ten den neřekl,že jen tebe miluju. Zklamal si mě Hyunnie." řekl a pustil mě. Rozbrečel jsem se,ale měl pravdu. Vstal jsem.

"Promiň. Sbalím se a ještě dneska odejdu. Je mi to líto." řekl jsem a odešel jsem do ložnice. Celou dobu mi nepřestaly stékat slzy po tváři. Vzal jsem svou největší tašku a začal si do ní skládat věci. Nevěděl jsem,kam půjdu. Nevěděl jsem,kde budu spát. Nevěděl jsem nic. Jen to,že nemůžu dál Shiwonovi kazit život. Házel jsem to tam neposkládané,jen abych už mohl zmizet. V tom se otevřely dveře a donitř vešel Shiwon. Zklamaně se na mě podíval,ale víc pocitů neprojevil.
"Nemusíš jít už dnes." řekl. Byl jsem rád,že i po tom všem se ke mně chová slušně,ale nemohl jsem s ním dýl zůstat.
"Děkuju,ale nechci ti být na obtíž ještě dýl,než je potřeba." řekl jsem mu smutně. Přišel ke mně blíž a tiše prohlásil:
"Stalo se co se mělo stát,ale nemění to nic na tom,že tě pořád miluju." Vzhlédl jsem k němu. Dříve bych byl za tyhle slova šťastný,ale teď jsem jich litoval. Bylo to pro mě ještě víc těžké,po tom,co mi tohle řekl. Taky jsem ho pořád miloval a o to víc jsem chtěl od něj odejít,abych mu dal pokoj.

"Miluju tě Shiwonnie,ale nechci ti dál ubližovat. Vím,že je to má chyba a vím,že jsem to celé pokazil. Prosím,promiň mi to." zašeptal jsem. Shiwon přikývl,ale nepromluvil.
"Chápu." řekl jsem nakonec. Vzal jsem si sbalenou tašku a šel ke dveřím. Naházel jsem tam ještě své boty a jedny na sebe nazul. Shiwon se mnou nešel. Měl jsem poslední příležitost dokázat mu,že mě to vážně mrzí. Vzal jsem list papíru,propisku a začal psát.
"Dear Shiwonnie,
I'm so sorry for everything. Really. You are the only boy. You are the only one. You are my love. You are the best in the world,because you are my world. The nicest world. I love you,and I loved you till the end! Thanx for everything. For all moments with you. Thanx for you love me.
With love Kyuhyun." Dal jsem ho na stůl a odešel. Rozhodl jsem se,že se zatím ubytuju v nějakém hotelu,než se vrátím domů. Zpátky do Seoulu. Šel jsem přes celé město,než jsem došel k nějakému normálnímu hotelu,na který jsem ještě měl. Zrovna začalo pršet a tak jsem se tam schoval.

Na recepci mi ale řekli,že už nemají místo. Neměl jsem kam jít. Tenhle hotel byl nejlevnější a nikoho jiného kromě Shiwona,Heechula a Hankyunga jsem tu neznal. Ano,měl jsem přátele,ale všichni zůstali v Seoulu. Vyšel jsem ven a jen tak stál na ulici. Pršelo na mě a všechny věci v mé tašce začaly moknout. V tom jsem uslyšel,jak na mě někdo volá.
"Hyunnie? Hyunnie tady!" Otočil jsem se a uviděl Heechula,jak ke mně s deštníkem míří. Po chvilce už na mě nepršelo. Stál jsem tam s Chulem a povídal si s ním. V tom si všiml mé tašky.
"Hej Hyunnie,co tu vůbec děláš?" zeptal se mě najednou. Zesmutněl jsem.
"Já a Shiwon..my jsme se rozešli." vydal jsem ze sebe po chvíli. Heechul na mě vykulil oči.
"Cože?! A proč?" zeptal se ustaraně.
"Já...víš,já jsem ho podvedl s....s Hankyungem." Heechul se usmál.
"Mám dobrý vkus co?" Vykulil jsem na něj oči.

"Tobě to jako nevadí? Nic to s tebou nedělá?" podíval jsem se na něj nevěřícně.
"Jsem zvyklí.Většinou to tak vždycky dopadne,takže už to neřeším. A jestli se chceš zeptat na to,jestli žárlím tak ti rovnou odpovím. Ano žárlím,ale stejně s tím už nic neudělám." řekl naprosto klidně.
"Aha" nevěděl jsem,co mu mám na to říct. Tohle bych rozhodně nevydržel. Jen jsem se na něj usmál.
"No a kam půjdeš?" zeptal se najednou. Pokrčil jsem rameny.
"Nevím,tady mají plno a na jiný nemám. K Shiwonovi se vrátit nemůžu a domů pojedu nejdřív zítra." řekl jsem mu.
"A co kdyby si šel ke mně? Nemyslím jako že tam,kde bydlí Hannie,ale ke mně. Mám jestě jeden byt,tady poblíž. Tak kdyby si chtěl,můžeš zůstat tam. Není to nic moc luxusní,ale na přespání to stačí. Odpoledne můžeš chodit za mnou." nabídl se Chullie. Objal jsem ho.
"Děkuju" řekl jsem a dal mu pusu.

"Takže teď už i s Heechulem jo?!" ozvalo se za mnou. Už po hlase jsem poznal,že je to Shiwon.
"Shiwone my spolu nic nemáme. Jen jsem mu nabídl,že může spát v mém bytě. Přece ho nenechám na ulici,když tobě je to jedno." vyjel po něm Heechul. Shiwon pokýval hlavou.
"Já jsem mu řekl,že u mě může zůstat,dokud si něco nenajde." Chul se na mě podíval. Přikývl jsem.
"To je jedno,ale stejně si ho neměl pouštět." obrátil se zase na Shiwona. Ten na něj vykulil oči,pak se zhluboka nadechl a prostě řekl.
"Nemůžu ho držet násilím. Už pro mě nic neznamená. Nic s ním nemám." To mě ranilo. Po tváři mi začaly stékat slzy. Věděl jsem to,ale takhle,když jsem to slyšel nahlas a ještě od něj,tak to znělo hrozně. Sedl jsem si na mokré schody a tiše brečel. Nikdo si mě nevšímal a za to jsem byl rád,když najdnou ke mně Shiwon došel a otřel mi slzy.

"Hyunnie neplač. Víš,že to nemám rád." šeptl tiše. Vzhlédl jsem,ale dál brečel.
"Shiwonnie,pořád tě miluje. Dej mu ještě šanci. Stejně jde poznat,že bez něj nemůžeš být." prohlásil Heechul a drze se usmál. Shiwon se uchechtl.
"Taky tě pořád miluju." řekl mi a pohladil mě po tváři.
"Ale zároveň už mě nechceš chápu." řekl jsem.
"Co to povídáš za nesmysly trdlo. Miluju tě a chci,aby ses ke mně vrátil. Chvilku si dáme pauzu,aby jsem zjistili,jestli se vážně máme ještě pořád rádi." řekl mi a dal mi pusu na tvář. Rozzářil jsem se. Vstal jsem a skočil mu do náruče. Byl jsem tak šťastný,že mi dal druhou šanci. Pevně jsem ho objímal a zároveň tiše děkoval Heechulovi,protože jen díky němu jsem se dali zase dohromady. Chul jen přikývl a odešel.
"Zavolám ti." křikl jsem ještě na něj. Usmál se a zmizel mi z dohledu. V tom jsem se zasekl.
"Shiwone,to je Hankyung!" vykřikl jsem dost nahlas na to,aby to Hannie slyšel. Otočil se na nás a vystrašeně se na nás podíval. Shiwon se rozzuřil. Málem jsem ho neudržel,když zamířil směrem k němu,aby mu dal pěknou nakládačku.

"Ne Shiwonnie,za to ti nestojí." uklidňoval jsem ho. Trošku povolil,ale pořád byl naštvaný,za to Hankyung se na druhé straně jen tak usmíval. V tu chvíli jsme měl chuť za ním dojít a seřvat ho tak,že už by nemohl ani mluvit. Naštěstí jsem se ovládl,protože jsem měl dost práce s tím,abych uhlídal Shiwona. Hladil jsem ho po zádech a tiše šeptal,že to bude dobrý a že ho miluju. Zklidnil se a konečně jsme mohli jít. Obrátili jsem se a ruku v ruce,skoro jako dřív,až na ten pocit zklamání jsem šli přes ulici. Všichni se na nás zase otáčeli a ukazovali si na nás a my jako vždy jsem si dávali malé pusinky uprostřed města. Věděl jsem,že jsem udělal dobře,když jsem si nevybral Hankyunga. Věděl jsem,že nikdy nebudu nikoho milovat tak,jako Shiwona. A nakonec jsem se dozvěděl,že naše láska přežije opravdu všechno,ale raději už to nikdy nebudu zkoušet...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 12. listopadu 2011 v 19:53 | Reagovat

To je úplně dobrý, sem to četla už předtím, na koment jsem jaksi zapomněla o.O :D :* akorát mě mrzí, že nenýý KyuMin :( :D to čtu nejradši :P jinak samozřejmě, nejkrásněji napsané, ženo moje :D:* (muži můj?:DD)

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 20:05 | Reagovat

haha ....taky mě štve,že to není KyuMin...:D a vbc se mi to nelíbí...ale tak děkuju :D jistě ženo/muži :*

3 Hatachi Hatachi | E-mail | 10. března 2012 v 22:27 | Reagovat

Krásné toto...konečně Kyu miluje taky někoho jiného. Jen mi mrzí že nevím co Kyu napsal v tom dopise když odcházel,né každý umí anglicky.

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 11. března 2012 v 9:25 | Reagovat

"Dear Shiwonnie,
I'm so sorry for everything. Really. You are the only boy. You are the only one. You are my love. You are the best in the world,because you are my world. The nicest world. I love you,and I loved you till the end! Thanx for everything. For all moments with you. Thanx for you love me.
With love Kyuhyun."

Milý Shiwone,
Omlouvám se za všechno. Opravdu. Jsi jediný kluk. Jediný. Jsi má láska. Jsi nejlepší na světě, protože ty jsi můj svět. Nejkrásnější svět. Miluju Tě a budu tě milovat až do konce. Děkuji ti za všechno. Za všechny chvíle strávené s tebou. Za to, že jsi mě miloval.
S láskou Kyuhyun. :)

5 Sensei Sensei | Web | 26. února 2013 v 16:03 | Reagovat

To bylo tak dokonalý!!!! Siwon a Kyu to se mi taky začíná líbit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama