Trio

12. listopadu 2011 v 22:13 | Kyu |  shihanchul
Název povídky: Trio
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: ShiHanChul (Shiwon/Hankyung/Heechul)
Věnování: Pro Kýtu ^^
Stručně: I vztah ve třech může být láska.Měl jsem dlouholetý vztah. Můj přítel byl jeden z nejkrásnější Číňanů a dokonce i Asiatů,které jsem kdy viděl. Byli jsme spolu už 5. rokem a pořád jsem ho stejně miloval jako na začátku našeho vztahu. Miloval jsem ho tak moc,že se to nedalo ani popsat. Nikdy nás náš vztah neomrzel a doufám,že ani neomrzí. S Hanniem jsme se nehádali. Nikdy! Neproběhla mezi námi za tu dobu žádná hádka a to se u většiny vztahů nestává. Asi protože jsme nebyli obyčejný pár. Ze začátku jsem ho moc v lásce neměl. Ano byl v pohodě,ale to většina lidí,s kterýma jsem se znal. Ale postupně se z nás začali stávat přátelé. Nejprve jsem se spolu začali jen tak nezávazně bavit. Později to přerostlo v nejlepší kamarádstvi + fan service.

Nakonec jsme se do sebe zamilovali. Začátky nebyly nejlepší,jelikož ani jeden z nás nevěděl,jak to máme klukům vysvětlit. Ale Kyuhyun nás jednoho dne překvapil. Když jsme jednou skončili dřív při natáčení videa, vtáhl mě a Hannieho za roh a zeptal se:
"Hej kluci,co to mezi vámi je?" Z počátku jsem nevěděl,co mu mám odpovědět,ale nakonec jsem se rozhodl,že když už to tak samo přišlo,že to nebudeme držet v tajnosti. Zhluboka jsem se nadechl a prohlásil:
"Jsme milenci Kyu." Hyunnie se usmál.
"Já jsem to věděl.Vsadil jsem se s Minniem,že beztak spolu něco máte a vyhrál jsem.Mimochodem,můžu se k tomu taky přiznat?" Oba jsme na něj vykulili oči.
"K čemu se chceš přiznat?" zeptal se nechápavě Hannie. Kyu se začervenal.

"Víš já a Minnie...No prostě jsme pár už půl roku,ale nechtěli jsme to nikomu říct. Jenže když vy jste se už k tomu přiznali,tak mi můžeme taky ne?" Hannie se usmál a přikývl. Zato já jsem se na Kyuhyuna díval jako opařený. On a Sungmin? Jak jsem si toho mohl nevšimnout? Ptal jsem se sám sebe až mi uniklo,že Hankyung s Kyuhyunem už to šli oznámit ostatním. Když jsem se vzpamatoval jen jsem slyšel smích a pak údiv.
"To mi chcete vážně říct,že tu mám tolik homosexuálů?" obořil se na nás ředitel. Ale kupodivu zrovna ten,kterého jsme se nejvíc báli že nás bude odsuzovat,se nás zastal.

"Ale prosím vás.Vždyť je to úplně normální věc a teď budou fanynky konečně šťastné." prohlásil Leeteuk a my byli vděční za to,že ho máme. Nakonec se na nás usmál. Úsměv jsme mu oba oplatili a byli šťastní,že nám nic v naší lásce nebrání...
Ale zpět k přítomnosti. Hannie ještě spal,když jsem ráno vstával do práce. Musel jsem zařídit odvoz a vše ostatní na velkou SS4 (Super Show 4). Byl jsem hrozně rád,že pořádáme takové show,protože tam se vždy ukázalo kolik fanynek vůbec máme. A tak jsem se nasnídal,oblíkl a vyrazil za naším ředitelem. Když jsem se vrátil zpátky do dormu,byl čas oběda.
Všichni už byli nasáčkovaní v jídelně a obzvlášť Shindong si nandával na talíř. Všichni se na mě usmáli,když mě spatřili ve dveřích a já jim úsměv oplatil. Zahlédl jsem volnou židli a vedle samozřejmě neseděl nikdo jiný než můj Hannie. Přišel jsem k němu,políbil ho na přivítanou a posadil se k němu. Položil mi ruku na koleno a já už si dával oběd.

Všichni měli dobrou náladu,protože se náramně těšili na SS4. Všichni se na ni těšili,jelikož fanynky z nás vždycky doslova šílely a to byl dobrý pocit. Všichni jsme se naobědvali a vyrazili se přeslíknout,aby jsme vše včas stihli. Nejdýl to samozřejmě trvalo mě a tak jsem už raději dopředu řekl,že na mě musí počkat. Ale co se nestalo. Já jsem byl dnes kupodivu rychle nachystaný,jenže když jsem sešel dolů po schodech,uviděl jsem smutné obličeje.
"Hej co se vám stalo?" zeptal jsem se překvapeně. Teuk se toho jako vždy ujal. A taky aby ne,když byl náš leader.
"Shiwonovi se udělalo špatně,takže nebude moct vystupovat." Zhrozil jsem se. Co teď? Jak můžeme vystupovat bez Shiwona?
"Teuki,co navrhuješ?" zeptal jsem se. Snažil jsem se,aby můj hlas zněl klidně,zatím co já jsem naprosto vyšiloval. Teuk pokýval hlavou.
"Chullie vůbec nevím,co mám dělat." přiznal se. A to nebylo dobré. Když leader nevěděl,co má dělat,tak z toho za chvilku bude chaos.

"Můžeme vystupovat bez Shiwona?" zeptal jsem a při tom jsem se snažil,aby to nevyznělo hnusně.
Teuk váhavě přikývl.
"Můžeme,ale stejně by tu s ním měl někdo zůstat." prohlásil a už si začal vyslíkat bundu.
"Hej co děláš?" zeptal jsem se ho nechápavě. Teuk se na mě divně podíval.
"Zůstanu tady s ním. Jen tak ho tady nenechám a nechci,aby jste si to nechali ujít." řekl. To byl celý on. Všem by se rozdal,kdyby mohl. Pokýval jsem hlavou v nesouhlasu.
"Na to zapomeň. Já tady s ním zůstanu. Ty jako náš leader tam prostě budeš. A tečka." řekl jsem a začal se pomalu,ale jistě vyslíkat.
"Ale vždyť ty ses na to tak těšil." řekl mi lítostivě Teuki. Usmál jsem se na něj.
"Přátelé jsou důležitější,než nějaká show. Tak už běžte a užijte si to tam." řekl jsem a zamával jim na rozloučenou. Všichni už odešli. Teda skoro všichni až na Hankyunga. Pořád stál uprostřed pokoje a nevěřícně se na mě díval. Nechápavě jsem na něj pohlédl.

"Co tak koukáš zlato?" zeptal jsem se.
"Ty! Ty sis nechal ujít SS4? Ty,který ses na ni nejvíc těšil?" zeptal se uchváceně. Pokrčil jsem rameny.
"No už to tak bude. A ty by si měl jít nebo ti ujedou." řekl jsem a táhl ho ke dveřím. Hannie se zasmál.
"Ale ty trdlo. Já nikam nejedu." prohlásil. Vykulil jsem na něj oči.
"Proč ne?" zeptal jsem se nechápavě. Hannie se sladce usmál a pohladil mě po tváři.
"Řekl jsem Teukovi,že tady chci zůstat s tebou a že se spolu postaráme o Shiwona." řekl a já nemohl uvěřit tomu,jak mám úžasného přítele. Objal jsem ho a dal mu malou pusu.
"Jsi úžasný víš o tom?" zašeptal jsem mu do ucha. Hannie se jen stydlivě usmál a políbil mě.
"To mám po tobě." řekl už trošku více nahlas. Usmál jsem se a vzal ho za ruku.
"Tak pojď. Přesleču se a podíváme se na toho našeho maroda." řekl jsem a už ho táhl do svého pokoje. Hannie se usmíval od ucha k uchu. Když jsme konečně vyšli nahoru,vrazili jsme do našeho pokoje a lehce,aby si toho Shiwon nevšiml,jsme za sebou zabouchli. Hannie mě natlačil na zeď a vášnivě mě začal líbat.

"Tak proto jsi tu zůstal." zašeptal jsem mezi polibky. Hannie se jen šibalsky usmál a dál pokračoval v jeho plánu. Pomalu jsme ze sebe začali sundávat kusy oblečení,ale ani na dýl jak pár sekund jsme od sebe neodtrhl rty. Po pár minutách jsme došli až k posteli. Hannie mě na nic lehce shodil a já se na ni rozpleskl,jako žába. Ten se usmál a jemně mi prstem přejel po nahé hrudi,kde se mi po chvíli objevila husí kůže. Lehce jsem si ho k sobě přitáhl a znovu ho políbil,ale to už jsem ucítil Hannieho ruku na mém rozkroku. Nadrženě jsem se zasmál. Hannie na mě mrkl a už mi rozepínal pásek. Přejel mi po rozkroku a jedním tahem mi stáhl kalhoty a trenýrky. Zachvěl jsem se vzrušením a to Hannieho ještě víc navnadilo.
Lehce mě přilehnul,ale ruku nechal pořád dole. Najednou jsem ucítil ten úžasný pocit,který jsem naposledy zažil před pár dny. Dotkl se ho a já vzdychl. Spal jsem s hodně lidma,ale nikdo to neuměl tak dobře jako Hannie a to byl jeden z důvodů,proč jsem ho tak miloval. Líbal mě na hrudi a mířil čím dál níž,ale pořád na mě jemně ale účinně sahal. Vzdychal jsem a pomalu to šlo slyšet přes celý dorm.

"Ještě že tu nikdo není." vypadlo ze mě. Ale pak jsem si uvědomil,že vážně nejsme sami. A to se nám taky po chvilce vymstilo. Zrovna když už jsem málem byl se otevřeli dveře a dovnitř vstoupil Shiwon. Chvíli si nás jen tak prohlížel a pak jen řekl.
"Nechtěl jsem vás rušit. Já jen že tě jde slyšet přes celý dorm Chullie." Řekl to naprosto klidně a vůbec mu nepřišlo trapné,že jsme tam úplně nazí a zrovna v tak úžasné poloze. Jen tam stál a usmíval se. Chvíli jsme se na něj jen tak dívali,ale pak už mi to začalo lízt na nervy.
"Zavři a nebo se přidej." vypadlo ze mě najednou a to byla chyba. Shiwon se na nás zákařně usmál a v mžiku byl vyslečený. Povzdychl jsem si.

"Že já debil jsem nedržel hubu." řekl jsem si potichu,ale Hannie se na mě podíval a přikývl. Nakonec nám nezbývalo nic jiného,než k sobě Shiwona vzít.
"Mimochodem nevypadáš vůbec nemocně." prohlásil jsem,když jsem ho začal uspokojovat. Shiwon vzdychl a pak se zasmál.
"Po tomhle už ani nikdy nemocný nebudu." řekl a jemně mi vjel rukou do vlasů. Usmál jsem se na něj a lehce mu přejížděl rukou po jeho nádherně vypracovaném těle...
O pár hodin později,když jsme se všichni umyli od spermatu,který jsme na sobě měli jsme se šli dolů najíst. Uvařil jsem jim ramen a když jsem se najedli ulehli jsme v obýváku na gauč a pustili si televizi. Bylo to divné,ale zároveň krásné,když jsem ležel Hanniemu v klíně a Shiwon mě. Můj vztah s Hankyungem po tomhle incidentu vydržel a sem tam,když kluci nejsou doma, se k nám Shiwon přidá a zase to roztočíme,jako tehdy...
Pozn: Omlouvám se,jestli to nebude podle tvých představ,ale líp to nešlo...Doufám,že se ti to bude líbit ;)^^
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 12. listopadu 2011 v 22:21 | Reagovat

vole, úplně mě dostalo "rozpleskl jsem se jako žába" a "roztočíme to jako tehdy" :DDD bože, ty seš... úžasná!:D sem do toho zas byla zažraná... gosh :D ^^ nejlíp píšeš prostě, směju se ještě teď :*

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 22:23 | Reagovat

jo no :D tož Chulliem je prostě vtipnej :D děkuju moc :* zlatí víš,že to mám po tobě :D ty dva měsíce dělají hodně :D:* (myslím tím náš věk) :D

3 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 12. listopadu 2011 v 22:26 | Reagovat

To je úplně nejkrásnější povídka, kterou mi kdy někdo věnoval :* naprostě úžasné :)
Na tváři mám pořád ten přiblblí úsměv, to prostě nešlo, některé ty tvoje hlášky xDDDDD " a já se na ni rozpleskl,jako žába" "Zavři a nebo se přidej." "Po tomhle už ani nikdy nemocný nebudu." xDD prostě celá povídka byla skvělá. Bože, já chci ještě xD To bylo tak sladké a ten Heechul, jak si úplně věří :DD Někoho mi připomíná, ale nevím koho :D :3 Už je mi jasné, co se u nich večer děje, když si myslí, že je nikdo neslyší >>>:DD
Bože, vůbec nejsem horny :DDD Sakra, to budou sny :DDD
Ještě jednou děkuji :*

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 12. listopadu 2011 v 22:31 | Reagovat

aish :D usmívám se tady jak debil :D děkuju moc,ale zase tak úžasný to nebylo :D klidně ti ještě něco napíšu,stačí říct ;) víš,že pro tebe všechno :D ach tak ty a  horny :D mám se stavit? :D no to si piš :D takový krásný sny o ShiHanChul bych taky chtěla :D nemáš za co :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama