Sometimes it is something more

19. listopadu 2011 v 14:01 | Kyu |  ShiChul
Název povídky: Sometimes it is something more.
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: ShiChul (Shiwon/Heechul)
Věnování: Pro Shane ^^
Stručně: Někdy je lepší přiznat si to, čemu doopravdy sami nevěříme. Přizná si to i Shiwon? Nebo nechá Heechula jen tak být...
"Co na mě šaháš?" vyjel po mě Shiwon,když jsem se o něj opřel. Nechápal jsem,proč ja na mě tak hnusný. Jen jsem pozvedl obočí a upřel na něj svůj nechápavý výraz.
"No co tak koukáš?! Nevidíš,že tady sedím nebo co?" pořád po mě (a teď už doslova) řval. Nemělo cenu se s ním hádat,protože jsem si ho nechtěl znepřátelit. Ze dvou důvodů.
Za prvé ho měl každý rád a tak bych byl ten divný já a za druhé,miloval jsem ho. Ano,je to divné,ale jak se říká,"srdci neporučíš" a nebo taky "láska bolí". A to byl přesně můj problém. Bylo mi jedno,že je to kluk ( a opravdu moc hezký) a nebo,že je to dokonce můj kamarád (a to dost blízký) ale o to,že on mě prostě nechtěl.

Nevěděl jsem proč. Byl jsem pěkný a to jsem o sobě věděl. Ano,možná jsem byl někdy dost sebevědomí,ale jinak si myslím,že povahově špatný nejsem. A rozhodně nešlo o to,že jsem kluk,protože Shiwon fan service normálně dělal. Jak s Kyuhyunem,tak například s Eunhyukem a ještě s dalšími členy...
Prostě jediné,co jsem nechápal byl ten problém. Problém,který mu bránil v tom,aby se mnou byl. Nemohl jsem na to přijít...
"Hej tak slyšíš? Mohl by jsi už konečně vypadnout?!" ozval se zase ten známí hlas,který mě vytrhl z přemýšlení. Když jsem se vzpamatoval,došlo mi,že stojím Shiwonovi v cestě a on kvůli mě nemůže projít. Tiše jsem se mu omluvil a odešel zpátky do svého pokoje. Všiml jsem si,že na mém stole už leží oběd a děkoval Minniemu,že se tak o mě stará,protože jsem nemusel jít dolů a zase se setkat se Shiwonovým nenávistným pohledem...

Sedl jsem si ke stolu a začal jíst. Skoro už to bylo studené,ale vážně se mi to nechtělo jít ohřívat a tak jsem to snědl i tak. Když jsem dopil poslední kapky ze svého "džusu" (přesněji obarvené vody,protože ho samozřejmě dělal Ryeowook a ten džus udělat vážně neumí) lehl jsem si na postel a pustil si televizi. Chvilku jsem na ni jen tak beze zájmu koukal,když v tom začaly zprávy a hned první věc mě vyvedla z míry.
"Dobrý den,vítáme vás u dnešních zpráv. Jako první se podíváme na velmi známou skupinu Super Junior. Doslýchá se,že mezi nimi vážně vznikly páry,tudíž muž s mužem a jejich fan service už není jen hraný. Udajné páry mají být Kyuhyun a Sungmin, Leeteuk a Kangin, Eunhyuk a Donghae, Yesung a Ryeowook,ale dozvěděli jsme se,že má být ještě jeden pár,ale nikdo si není jistý,jestli to bude Heechul a Hankyung nebo Heechul a Shiwon.

Jelikož Hankyung odešel,tak jejich vztah asi nevydržel. Ale nic není nemožné,protože se Hankyung má údajně vrátit. A nyní už rozhovor s jedním ze členů." ozvalo se v televizi a já se málem složil na zem. Pak se tam objevil Shiwon. vykulil jsem oči. On udělal rozhovor ohledně našeho pairingu?! Zesílil jsem si to,abych to lépe slyšel.
"Dobrý den,Shiwone,řekněte nám,něco o vašem vztahu k Heechulovi. A jak to je mezi ním a Hankyungem,když teď odešel?" zeptali se ho a já netrpělivě čekal na odpověď.
"Můj vztah k Heechulovi je čistě jen přátelský. Nic mezi námi není a nikdy nebude. Určitě ste si všimli,že neděláme ani pairingy. Prostě jsme jen přátelé. A co se týče té věci s Hanniem. Opravdu nevím,jak to mezi nimi je,ale myslím,že jsou až moc dobří přáteléna to,aby se mezi nimi stalo něco vážnějšího." prohlásil Shiwon a pak rozhovor skončil.

Měl jsem s to chutí jít za ním a rozbít mu hubu,ale nakonec jsem se uklidnil a jen vymýšlel plán na pomstu. Nechápal jsem,jak mohl říct,že máme jen čistě přátelský vztah,když já jsem do něj blázen. Seděl jsem na posteli a vymýšlel něco,čím bych ho pěkně ztrapnil. Něco,kvůli čemu by musel přiznat,že něco je. A pak mě to napadlo. Blížil se koncert a já měl v plánu udělat fan service. A ne jen tak s někým. Jelikož jsem věděl,že před fanynkama mě vážně odmítnout nemůže,rozhodl jsem se,že ho udělám se Shiwonem. Konečně dosáhnu toho,o co se snažím poslední 2 roky...

O 5 dní později:

Konečně nadešel den,kdy to udělám. Dnes udělám první fan service,který bude opravdu z lásky. První nehraný fan service. Těšil jsem se tak moc,až jsem zapomněl na to,že se vyjíždí už za půl hodiny. Vůbec jsem nebyl nachystaný a když jsem mířil do koupelny,abych se aspoň opláchl,samozřejmě tam byl zamklý Leeteuk. Byl jsem z toho naprosto na nervy. Proč zrovna já,budu muset být poslední? ptal jsem se sám sebe. Stepoval jsem před koupelnou ještě tak 10 minut,než z ní Leeteuk konečně odešel. Rychle jsem tam vletěl a začal na sebe patlat make-up. Kupodivu jsem byl hotový dost rychle.
Zbývalo mi ještě posledních 10 minut a to jsem se musel ještě přeslíct a učesat. Otevřel jsem skříň tak prudce,až jsem málem vyrval dveře a začal se v ní přehrabovat. Vytáhl jsem pár věcí a rychle jen a sebe hodil. Kluci už na mě čekali,protože mi zbývalo 5 minut. Učesal jsem se a rychle běžel dolů. Shiwon jen pokýval hlavou,což mělo znamenat něco v tom smyslu jako "Pane bože ty neumíš nikdy dojít v čas? Jsi naprostý debil." Já jsme se mu ale jen vysmál,protože jsem věděl,co dnes příjde...

Po chvilce už jsme všichni nasedli do aut a rozjeli se na očekávaný koncert. Bylo divné,že jsme měli zpoždění. I když jsem tam byl o 3 minuty dřív a vyjeli jsme jak jsme měli. Nechápal jsem to,ale nechal jsem to být. Pak mi ale došlo,že tím pádem budeme muset začít hned,jak přijedeme. A tak se taky stalo.
Dojeli jsme a sotva jsme vystoupili z auta,už nás hnali na pódium. A jako naschvál padl los na mě a já musel začít se svým sólem...
Písnička začala hrát a já vyšel před milióny fanynek. Stál jsem tam a ještě ani nezačal zpívat a ony začaly vřískat,jako o život. Usmál jsem se na ně a už zazněl můj hlas. Doprávázeli mě Sungmin na kytaru a Shiwon na bicí. A to byla moje chvíle. Došel jsem k Minniemu. Dal jsem mu kiss a v tom mi došlo,co jsem udělal. Byl to Minnieho první a on byl na mě dost naštvaný. Pak jsem došel za Shiwonem a on na mě hodil nechápavý výraz. Přiblížil jsem se k němu blíž a zašeptal mu do ucha.
"Tak teď můžeš říct,že mezi námi nic není." a políbil jsem ho. Hrál dál a to byla úleva.
Ale jakmile jsem odešel ze scény,stala se nemilá věc. Posadil jsem se na židli a napil se. Byl jsem naprosto vyřízený. Bolelo mě v krku,ale zatím jsem to zvládal. Může být i hůř. Řekl jsem si. A taky že bylo. Shiwon za mnou došel a jednu mi natáhl. Spadl jsem ze židle na zem a švihl se hlavou do stolu. Začala mi téct krev,ale já to nějak nezaregistroval,dokud nedoletěl Sungmin. První mě chtěl seřvat za to,že Kyu nebyl první,ale jak uviděl kaluž krve,která byla podemnou,začal vyšilovat. Pak jsem si toho konečně všiml. Hlava mě bolela a bylo to,jako kdyby mě srazilo auto. Ale Shiwon tam jen tak stál a koukal na mě. Pozvedl jsem obočí a pokusil se vstát,ale v tom jsem omdlel...

Probudil jsem se až v nemocnici. Sungmin u mě stál a držel mě za ruku. Kyu ho držel kolem ramen a mě až po chvíli došlo,že Minnie brečí.
"Neplakej." řekl jsem tiše,protože hlasitěji to nešlo. Minnie zvedl hlavu a já se zadíval do jeho uslzených očí. Na tváři se mu objevil úsměv.
"Už jsem myslel,že se neprobudíš." vyjekl a začal mě objímat. Rty jsem zkřivil do úsměvu a zase tiše řekl.
"To bych ti přece neudělal,když mě musíš ještě zabít." mrkl jsem na něj. Sungmin přikývl a Kyu mě provrtal vražedným pohledem. Jen jsem se usmál.
"Mimochodem,jak skončil koncert?" zeptal jsem se vážně. Kyu se na mě zase přátelsky podíval.
"Co by? Zrušili ho. Chtěli ho dokončit,ale já ani Minnie jsme nebyli schopní dál zpívat." prohlásil Kyu,prišel ke mně a dal mi pusu na čelo.

"Teď záleží jen na tom,aby ses nám uzdravil." dodal Minnie a usmál se. Byl jsem šťastný,že mám tak úžasné kamarády. Věděl jsem,že tihle dva mě nikdy neopustí,ať se stane cokoliv. Najednou se ale otevřely dveře a dovnitř vešel Shiwon. Podíval se na mě a já uviděl v jeho očích smutek a omluvu. Přikývl jsem. Přišel ke mně blíž a vtom se Kyu s Minniem zvedli a odešli. Pochopili správně,že chci být se Shiwonem sám,už jen kvůli tomu,co se stalo...
Přisedl si ke mně a vzal mě za ruku.
"Omlouvám se Chullie. Tohle jsem vážně nechtěl." Tohle bylo poprvé,co mi takhle řekl. Asi se vážně cítil provinile. Stiskl jsem jeho ruku.

"Neomlouvej se. Nemůžeš za to." řekl jsem. V tom mou ruku pustil,znovu si stoupl a spustil.
"Nemůžu za to? Já jsem byl ten,který to zavinil. Já jsem ti dal facku. Kvůli mě je tohle všechno." Ano,byla to pravda,ale to jsem mu říct nemohl. Zmohl jsem se jen na jednu tichou větu.
"A i po tomhle všem,tě stále miluju." Řekl jsem to dost tiše,takže jsem počítal s tím,že mě Shiwon neslyšel,ale právě že naopak.
Přišel zpátky ke mně a už trošku tišeji řekl:
"Chullie asi jsem špatně slyšel." Pokýval jsem hlavou v nesouhlasu. Natáhl jsem k němu ruku a on mě za ni automaticky vzal. Jemně jsem ho po ní jedním prsten hladil a přitom zvažoval správná slova.
"Víš, Shiwonnie..." Vtom mi ale položil prst na ústa a políbil mě. Nechápal jsem jeho reakci,ale musel jsem se prostě přidat. Měl tak sladké rty,až mi braly dech. Když jsme se od sebe odtrhli jen jsem se na něj usmál.

"Omlouvám se." Nechápavě jsem se na něj podíval. Pochopil,že nevím,o čem se baví.
"Omlouvám se. Nechtěl jsem to udělat,ale nějak jsem to tak prostě cítil. Cítil jsem,že se ti musím nějak omluvit." prohlásil. Naštvaně jsem pustil jeho ruku.
"Takže jsi to udělal jen z lítosti? Jen kvůli tomu,co se mi stalo?" vyjel jsem po něm nepříčetně. Hlava mě zase začala bolet,až jsem málem nevnímal to,co Shiwon říkal.
"Tak jsem to nemyslel Chullie. Jen nechci,abys to bral jako něco víc. Prostě to byl malý zkrat." řekl. Naštvaně jsem se k němu otočil zády a raději už nic neříkal. Byl jsem naštvaný,ale ještě víc zklamaný. Po tvářích mi začaly stékat slzy a já tiše popotahoval. Shiwon se zvedl a chtěl odejít,ale já se na něj ještě naposledy podíval a tiše se zeptal.
"Vážně ke mně nic necítíš?" Smutně se na mě podíval a ještě smutněji řekl.

"Je mi to líto Chullie." a odešel. Naprosto jsem se složil. Brečel jsem jako mimino. Celý polštář už byl mokrý,když v tom se zase otevřely dveře a v nich se znovu objevil Shiwon. Chvilku si mě jen tak prohlížel,pak ke mně rychle došel,zvedl mě do náruče a políbil mě zase tím dech beroucím polibkem. Přitáhl jsem si ho k sobě a on tiše zašeptal.
"Nevím,jak si to udělal,ale nemůžu bez tebe být." Jen jsem se tiše zasmál a znovu jsme se políbili. Pak jsem uslyšel zaklepání. Dovnitř vešel doktor a jen se na nás mile usmál.
"Kim HeeChul?" zeptal se. Přikývl jsem.
"Mám pro vás dobrou zprávu. Dnes by ste mohl odejít domů." řekl a já málem vyskočil z postele. Shiwon mě vzal do náruče a políbil mě na čelo.

"Ode dneška už si na tebe dám pozor." usmál se a já se k němu přitiskl.
"To jsem rád." řekl jsem nakonec a zavřel oči. Shiwonnie si se mnou sedl na postel,ale nepustil mě. Pořád mě držel v náruči a přehodil přeze mě deku,protože jsem byl jen v tenké bílé košili. Dal jsem mu ruky kolem krku a spokojeně se o něj opřel. Konejšivě se mnou houpal a já nakonec usnul. Byl to dlouhý den,ale stál za to...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 19. listopadu 2011 v 14:26 | Reagovat

Oh, taková dechberoucí povídka! :DD hej co, úplně sem se do toho zažrala %) Jen je teda škoda, že to nemá pokračování :D Samozřejmě jsem se zase nasmála, hlavně u "Ale já jsem se mu vysmál, protože jsem věděl, co dnes příjde..." Taková krysička ten Chullie :D děkuju moc nufo, kawaii :* ^^

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 19. listopadu 2011 v 14:29 | Reagovat

aish :D děkuju :* no,došlo mi to pozdě,že to měla být kapitolovka,ale tak stačí si zase říct a něco ti pisnu ;) :* nemáš za co :*

3 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 19. listopadu 2011 v 22:42 | Reagovat

Tak tohle je perlička dnešního dne. Úžasná povídka s ještě úžasnějším pairingem, já jsem tak ráda, že asoň někdo píše povídky na SuJu a přidává často (zaklepávám) Těším se na další povídku a klidně ať je to Hanchul, vůbec mi to vadit nebude... :D Znáš mě xD

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 11:53 | Reagovat

Děkuji :D jistě znám tě :D HanChul....mm že by? :D uvidíme :D;)

5 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 20. listopadu 2011 v 13:45 | Reagovat

That's so sad... Siwone, ty parchante krutá, že já ti něco udělám! xD
Chudáček Heechul... ještěže Kyu a Minnie jsou takové zlatíčka. *-*
Krásná povídka, jen hrozně smutná... bylo mi Heechula strašně líto. T_T
Ale teď už snad na něj Siwon bude hodný, jinak si ho podám. xDD
Už jsem říkala, že se mi moc líbí tvůj styl psaní?? Všechny tvé povídky se úžasně čtou. *-*

A zlatíčko, objevila jsem (trochu opožděně, no xD) tvůj komentář k tomu mému profilu na blogu. Vážně by mě zajímalo, koho ti připomínám... xD
A ty by ses se mnou chtěla seznámit i "na živo"?? Aaaach, yes, me too, me too... pardon, vždy když mám z něčeho velkou radost přecházím na angličtinu, takový můj zlozvyk. xDD
Je to zvláštní ale na to, jak krátkou dobu se známe, jsi mi nějak moc přirostla k srdci. ^^
Takže ano, taky bych tě velice ráda poznala. Teď se jen modlit k Shizusovi, abys nebydlela někde přez celou Republiku ode mě. xDD

6 Kyu Kyu | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 13:55 | Reagovat

Jo Shiwonnie byl na něj trochu krutý,ale teď už jsou spolu a jsou oba šťastní :D Jojo tak KyuMin se prostě nezapře :D musí být v každé povídce,alespoň zmínka :D jinak to prostě nenapíšu :D Děkuju moc :*
Jo to by mě taky zajímalo :D Moc ráda bych tě poznala ;):* neomlouvej se :D
Honey ty mě taky ;) no tak myslím,že modlení nám asi nepomůže,ale klidně pojedu přes celou republiku ;):* (mimochodem,bydlím u Zlína) :D

7 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 20. listopadu 2011 v 14:06 | Reagovat

Tak to jsem ráda. *-*
KyuMin naprosto chápu, taky je cpu kam to jen jde. xDD
A on Shizus asi přece jen pomohl, protože jestli bydlíš u Zlína, bydlíme vlastně hodně blízko... ne až tak, ale v porovnání s tím, jak jsem se bála, že by to mohlo být daleko je to blízko. Bože, já zas melu kraviny. xDD
Bydlím v Novém Jičíně. Yay! ^^

8 Kyu Kyu | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 14:26 | Reagovat

Ach tak to jsem ráda :D vůbec jsem se nemusela dívat na mapu,kde že to je :D ale jo,zase tak daleko to není no :D takže jak to naplánujem? :D

9 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 20. listopadu 2011 v 14:32 | Reagovat

Já se na mapu podívala, sice vím, kde Zlín je, ale chtěla jsem zjistit, jak přesně daleko to je. xD
Nevím, nevím... ale asi chtělo by to nějaké prázdniny, nebo aspoň víkend... *-*

10 Kyu Kyu | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 14:38 | Reagovat

Jojo tak to je jasné :D takový výlet by asi těžko šel přes týden :D ;) už se těším^^

11 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 20. listopadu 2011 v 17:40 | Reagovat

Tak mě napadlo... že na to domlouvání bude možná lepší jiné místo, než komentáře. :-)
Nemáš třeba skype?? Nebo můžeme použít mail, ale přez ten skype by sme přece jen mohly víc pokecat. *-*

12 Kyu Kyu | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 17:42 | Reagovat

ovšem že mám :* ale nemáš raději icq? :D to je přece jen lepší,ale klidně ti dám i skype ;)

13 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 20. listopadu 2011 v 17:44 | Reagovat

Icq nevedu, ale pořád bych si ho mohla stáhnout... jenže to by zas trvalo a na skypu momentálně jsem. *-*

14 Kyu Kyu | E-mail | Web | 20. listopadu 2011 v 17:45 | Reagovat

omo :D tak to jo no :D jenže ..ale tak jo asi bych ti ho mohla dat :D pokud to půjde :D sandra.galatikova myslím teda :D když to nepůjde,tak mi dáš svoje :*

15 Elizabeth Elizabeth | Web | 6. ledna 2013 v 13:58 | Reagovat

Kawaii ♥_♥ a ty zprávy!!! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama