KyuMin is real.

16. listopadu 2011 v 23:00 | Kyu |  KyuMin
Název povídky: KyuMin is real.
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Věnování: Pro SooMin ^^
Stručně: Fan service je mocný. A ani sám velký Kyuhyun se mu nevyhne.


Seděli jsme vedle sebe a drželi se za ruce. Byl krásný a pořád jsem ho miloval,ale poslední dobou nám to už moc neklapalo a tak jsme před ostatními dělali ten zamilovaný pár,ale pravda byla,že když jsme došli domů a byli konečně sami v pokoji,jen jsme se hádali. Ano opravdu jsem ho pořád miloval,ale začal mi lézt na nervy. Nevím,jestli to bylo mnou nebo ním,ale už jsme spolu prostě nemohli vydržet.
A tak jednou,když jsme se zase tak přetvařovali před ostatníma mi ujela jedna věta,kterou bych nikdy v životě neřekl.
"Tak už se konečně rozejděme nebo se zblázním."
Původně jsem si myslel,že mě nikdo neposlouchá,ale po pár vteřinách se na nás všichni otočili a já se cítil naprosto trapně. Raději jsem už nic neříkal a jen tak tam dál stál. Všichni mě nenávistě provrtávali pohledem a nikdo nedokázal pochopit,jak já se můžu rozejít s někým jako je Zhoumi. Jako kdyby on byl něco víc než já.

Jenže přesně to on nebyl. Byl to prostě jen obyčejný kluk. Ano byl pěkný,ale to u nás každý. Ano uměl zpívat,ale to každý. A ano byl to můj "přítel",jenže už si mě nezasloužil. Nebo já si nezasloužil jeho? To je jedno. Prostě jsme se rozešli a od té doby mě každý nenáviděl. Nikdo se se mnou nebavil normálně,až na jednoho. Na toho,od kterého bych to nikdy v životě nečekal. Toho,se kterým jsem se ze začátku nesnášel a ani pak jsem se spolu moc nebavili. Ale on jediný mě teď chápal,jako kdyby si tím prošel taky...
První jsem si říkal,že si ze mě dělá jen srandu. Ale pak jsem si s ním začal rozumět. Chodili jsme spolu všude,kam jsme mohli. Stali se z nás nejlepší kamarádi. Nakonec jsme si i přehodili pokoje a já konečně zjistil,proč mi to se Zhoumim neklapalo. Podváděl mě s Henrym. S tím mladým pakem. Ale to už byla minulost. Teď jsem měl nejlepšího kamaráda Sungmina a to pro mě znamenalo víc,než nějaký přihlouplý Zhoumi. A tak jsem si s Minniem přehodil pokoje,jak už jsem říkal a stala se z nás nerozlučná dvojka.
Každý koncert jsme se snažili prožít vedle sebe,jako správní přátelé a to se nám později vymstilo. Naše fanynky si z nás udělaly pár,který se údajně nazýval "KyuMin" a my jsme z toho byli naprosto v šoku. Nedokázali jsme si představit,že by jsme my dva,jako nejlepší přátelé měli předvádět fan service. Nedokázali jsme si představit,že by jsme se museli políbit. Prostě tohle mezi námi neexistovalo. Tedy aspoň pro mě ne. Sungmin fan service normálně dělal. Jak s Heechulem tak s Kanginem a s ostatníma,ale já se na to prostě necítil. Byli to mí přítelé i když mě nenáviděli. Byla to moje rodina,i když se na mě vykašlali. Prostě jsem to nemohl udělat.

A tak jsem obcházel fan service,jak jen se dal a Sungmin mi v tom pomáhal. Vždycky,když někdo přišel,abych ho políbil,Minnie přede mě skočil a udělal to za mě. Byl jsem mu vděčný. Ale jednou se to zvrtlo.
Měli jsme dost dobrej koncert,který se nám vážně vydařil a samozřejmě nemohl chybět fan service. Jenže los padl na mě a na Shiwona. Shiwonovi to nevadilo a jen si tak ke mně přicupital a ukázal si na tvář. V tom jsem se teda konečně donutil něco udělat a vážně tu nejmenší pusu mu dal. Nebylo to až tak děsné a docela se mi to začalo líbit,ale Sungmin byl asi jiného názoru,protože od té doby co jsme se vrátili do dormu a my konečně byli sami na pokoji,se mnou nepromluvil.

"Minnie co je ti?" zeptal jsem se ho nechápavě a přisedl si za ním na postel. Otočil se ke mně zády a já se naštval. Pohladil jsem ho po zádech a vzal ho za ruku. Nevěděl jsem,co to do mě vjelo,ale v tu chvíli jsem cítil,že dělám dobře. A tak jsem ho držel a pořád se ho ptal,co se stalo. Po pár minutách už jsem ho konečně trochu obměkčil a on promluvil.
"Víš, jde o ten fan service." vypadlo z něj. Pozvedl jsem obočí.
"Vím,že jsem to neměl dělat,ale když fanynky to tak chtěly." řekl jsem na svou obhajobu. Minnie přikývl.
"A právě proto. Už nechtějí KyuMin,ale chtějí víc. WonKyu ale nikdy nebude takový jako KyuMin. Nikdy v tom nebudou takové emoce. Nikdy to nebude real." prohlásil. Poslední věta mě dost zarazila.
"Hej Sungminnie! Co myslíš tím,že KyuMin je real?" zeptal jsem se hloupě. Minnie se mi zadíval do očí.
"Ty to necítíš?" zeptal se mě. Pokýval jsem hlavou v nesouhlas.
"A co bych měl cítit?" Minnie se pousmál,ale pak zase zvážněl a já se bál,co se stane dál. Přiblížil se ke mně trošku blíž,pak se zase oddálil a nakonec se vrátil do té samé úrovně,jako byl na začátku. Nakonec se usmál a pak už nic neřekl.

Nechápavě jsem se na něj díval,ale po pár minutách už jsem se zvedl a chtěl se jít umýt,když v tom Minnie vstal,chytl mě za ruku a přitáhl si mě k sobě. Koukal jsem na něj jako vyoraná myš a pak se to stalo. Políbil mě...
Když jsem se od něj odtáhl,nevěděl jsem co říct. Jen jsem bezeslova odešel. Umyl jsem se a to mi pročistilo hlavu. Vysušil jsem si vlasy a pak se zase vrátil do pokoje. Kupodivu se mi na tváři zničeho nic objevil úsměv,když jsem se na Sungmina podíval. Měl jsem divný,ale zároveň hřejivý a příjemný pocit. Srdce mi bilo jako o závod,ale já nevěděl,co to může znamenat. Jen jsem věděl,že jsem z ničeho nic šťastný. A tak jsem seděl na posteli,koukal na Minnieho a usmíval se jak blbej. Minnie se zasmál.

"Jsi roztomilý." prohlásil a já se dál usmíval. Trošku jsem se zastyděl a cítil jsem,jak jsem zrudl. Minnie se na mě pořád rozkošně díval a já najednou dostal chuť po něm skočit a celého ho zulíbat. Naštěstí jsem se krotil. Nevěděl jsemyco to se mnou je. Nechápal jsem své emoce,nechápal jsem své myšelenky,ve kterých se honily samé perverzní věci,jako "přitiskni Sungmina ke zdi a polib ho" nebo "svaž ho na postely a "hraj" si s ním". Musel jsem to zahnat,ale nešlo to. Pořád jsem tam seděl a nevěděl,co mám dělat. Nakonec mě přemohla únava a já se konečně vzpamatoval,aby mě napadlo jít si lehnout. Jinak bych byl schopný tam dál sedět a koukat na něj. A tak jsem si lehl,zhasli jsme a řekli si "dobrou noc"...

Když jsem se ráno probudil,ucítil jsem vedle sebe někoho ležet a automaticky mu položil ruku kolem pasu a zavřel znovu oči. Pak mi ale došlo,že Zhoumi už tu být nemůže a když jsem se konečně pořádně podíval,zjistil jsem,že je to Sungmin. Ležel vedle mě a byl tak rozkošný,že jsem ho málem umačkal. Ale místo toho,abych se od něj odtáhl nebo úplně odešel,chytl jsem ho znovu kolem pasu a ještě víc jsem se k němu namáčkl. Minnie mě objal a dál jsme spali. Nechápal jsem to,ale po chvíli už mi to konečně došlo. Miloval jsem ho.

Miloval jsem ho celou dobu. Už od té doby,co jsme se spolu začali bavit. Od té doby,co mi "pomáhal" s fan servicema. A on miloval mě. Byl jsem si tím jistý. Proč by mě jinak líbal? Proč by žárlil na to,že už je i WonKyu. Proč by řekl,že KyuMin je real,kdyby mě nemiloval. Kdyby mě nechtěl. V tom mě ale něco vytrhlo ze spaní. Bylo to slovo "Ano",které Minnie zrovna vyslovil.
"Ano,miluju tě." promluvil znovu. Otevřel jsem oči,ale Minnie je měl pořád zavřené. Nic jsem neříkal,jelikož jsem si myslel,že mluví ze spaní,ale pak se na mě podíval,usmál se a znovu řekl.
"Miluju tě. Miluju tě celou dobu." Usmál jsem se. Nemohl jsem to říct nahlas,ale chtěl jsem mu to alespoň nějak dokázat a tak jsem ho políbil a pak to najednou ze mě vyšlo.
"Já tebe taky Minnie." Usmál se. Mrkl jsem na něj a pak jsme znovu usnuli v objetí...


Pozn. Tak tady je ten KyuMin pro tebe. Snad se bude líbit a omlouvám se,že to není takové,jak sis představovala...^^
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 17. listopadu 2011 v 14:38 | Reagovat

Aaaaaach! *rozplynula se do prostoru pracovny* xDD
Kamsamnida, Kyu... no, tak nic. Chtěla jsem tě oslovit nějakým Korejským oslovením, ale jelikož nevím, jestli jsi mladší nebo starší než já, nemůžu. Nevadí. Pokus byl. xDD
Každopádně, saranghae. *-*
Ani nevíš, jak jsi mě potěšila. A vůbec se neomlouvej, protože to bylo naprosoto sladké a vždyť tam bylo všechno, co jsem si přála. ^^
A vůbec nevadí, že to - "svaž ho na posteli a "hraj" si s ním" - bylo jen v Kyuhyunových představách, stejně jsem z toho pořádně slintala. xDD
Ach, ještě jednou moc děkuji zlatíčko. Za to oslovení se omlouvám, já si nějak nemohla pomoct. Snad ti to nevadí. ;-)

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 17. listopadu 2011 v 14:58 | Reagovat

Aish...děkuju :* no podle mě jsem asi mladší,ale tak nevím že (mimochodem je mi 15) :D
tak to jsem ráda,že se ti to líbilo :) nemáš za co :) ne nevadí mi to broučku :):* saranghae^^

3 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 17. listopadu 2011 v 15:10 | Reagovat

Tobě je patnáct?? To je krásný věk. Já chcu aby mi znovu bylo patnáct! xD Aiiish, proč já jsem tak stará?? (je mi dvacet) xDD
No, každopádně jsi můj dongsaeng a já tvoje unnie. *-*
A jsem ráda, že ti to nevadí. Tak to já ti tak budu říkat častěji. ^^

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 17. listopadu 2011 v 15:47 | Reagovat

nechtěj :D co já bych dala za to být starší :D přece jenom 7 let od Kyuhyuna je moc :D aish nejsi stará! :* cute^^ no to jsem, ráda :)

5 Kaoru Kaoru | 9. prosince 2011 v 19:30 | Reagovat

JE TO UŽASNÁ POVÍDEČKA....JAK MOC MILUJU KYUMIN!!...:D..no a taky sakra já jsem tak malá..je mi teprve 14 a bud emi 15...já bych chtěla aby mi bylo víc!!.buhehe....musím se jít vybrečet lule na rameno nebo jaere!...:D..no nic mohl abych tě poprosit o povídku??...:D JESTL YMÁŠ SKYPE TAK MĚ MŮŽEŠ KONTAKTOVAT NA JMÉNO Kaoru park a přidat si mě do přítel..děkuji mooc budu očekávát odpověď!..:D

6 Kira Kira | 23. června 2012 v 19:33 | Reagovat

Omo nejlepší! Na začátku jsem byla naprosto šťastná že se rozešel se Zhou Mim a ostatní jsou svině, že se sním za to nebavili..Ale Minnie je hodný, jako vždy :) Bože, krása!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama