Saranghaeyo

13. listopadu 2011 v 18:00 | Kyu |  HeeTeuk
Název povídky: Saranghaeyo
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: HeeTeuk (Heechul/Leeteuk)
Věnování: Pro Shane ^^
Stručně: Mít rád nestačí.


Zbývalo 15 minut a já byl nesmírně natěšený. Za 15 minut,které utíkaly dost pomalu se uvidím se svým miláčkem. Po dlouhém týdnu ho zase obejmu a hluboce ho políbím. Ho,toho nejdokonalejšího na světě...Heechula. Rychle jsem udělal poslední úpravy na mé vizáži a utíkal na nádraží,aby Chullie nemusel dlouho čekat. Sotva jsem ho uviděl,rozbušilo se mi srdce jako tenkrát,když jsem ho viděl poprvé. Pořád byl tak nesmírně krásný,řekl bych,že dokonce ještě hezčí a to si nezměnil ani ten jeden jediný krásný vlas na hlavě. Vždycky jsem toužil po někom,jak je on. Po někom,kdy by mě chápal ve všem,co udělám. Po někom,kdo mě bude brát takového,jaký jsem. Po někom,kdo mě bude opravdu milovat. A konečně jsem někoho takového našel. To on byl ten pravý. Ten jediný,s kterým chci být navždy...

Usmál jsem se na něj a on ke mně rozkošně přicupital. Zase vypadal tak dokonale jako vždy,jenže něco se na něm změnilo od té doby,co jsem ho poznal. Už nebyl tak nesmělý jako dřív. Teď už přesně věděl,co chce a taky věděl,jak to má ode mě získat...
Rozkošně mi úsměv oplatil a dal mi malou pusu. Jenže u té dlouho nezůstal. Jelikož jsme se už pár dní neviděli,musel dostat svou denní dávku. Chvilku jsme tam ještě stáli a jen tak se líbali. Bylo nám jedno,že se na nás každý dívá. Nemohli jsme se od sebe odrtrhnout. Jemně jsem ho kousl do rtu a on tiše sykl.

"Omlouvám se." šeptl jsem mu do ucha a dal mu na něj pusu,jako omluvu. Chullie se jen tiše zasmál. Měl tak krásný smích. Nemohl jsem se ho nabažit. I kdyby jste byli nejvíc smutní,jeho smích by vám vyvolal úsměv na tváři. To byl celý on. Každému dokázal zvednout náladu.
"Nevadí." zašeptal a dal mi další pusu. Znovu jsem ho políbil,ale pak už se od něj vážně musel odtrhnout.
"Lásko,čeká na nás Kyu s Minniem." řekl jsem a usmál se na něj. Chullie si povzdychl.
"Vadí ti to? Oni se na tebe tak těšili." oznámil jsem mu. Heenim pokýval hlavou.
"Nevadí,jen se mi nechce chodit." prohlásil. Zasmál jsem se.
"Tak já tě vezmu na záda." mrkl jsem na něj a už ho zvedal,když v tom do mě Chullie začal lechce bouchat.
"Sundej mě dolů!" vyjekl. Znovu jsem se zasmál.

"Hej to není vtipné. Víš,že jsem těžký." Ano,on byl hodně těžký. Ani nevěděl jak. (ironicky myšleno) Vážil 50kg i s oblečení a to je na jeho výšku dost málo.
"Ale ale...Chullie,ty si s tím nedáš pokoj co?" řekl jsem,vzal ho za ruku a konečně jsme vyrazili za Kyuňou a Minniem. Chul mě ještě lehce pleskl po rameni,ale pak už se ke mně jemně přivinul a šli jsme ruku v ruce směrem k jedné menší hospůdce. Jakmile jsme tam došli,už jsme uviděli Kyuňu a Minnieho. Seděli vedle sebe a něco si zamilovaně špitali. Pak se Minnie rozkošně usmál a dal Hyunniemu sladkou pusu. Musel jsem se nad tím pousmát. Tak dlouho se o něj Kyuhyun snažil,až ho konečně dostal...
Hyunnie ho pohladil po vlasech a to už si nás konečně všimli. Minnie se od něj odtáhl a stydlivě se na nás usmál. Zato Kyu na nás šibalsky zamrkal. Chullie se zasmál a já to taky nemohl nechat bez úsměvu. Sedli jsme si naproti nim a přivítali se s něma. Kyu si dal s Chulliem pusu a já taky jednu dostal,ale od Minnieho. Po chvilce došla číšnice a mi si objednali. A pak začala velká debata. Museli jsme probrat všechny novinky. Někdy jsem si připadal,jako kdyby jsme byli nějaké drbny,ale už to tak prostě bylo. Řešili jsme snad všechny témata,když v tom Kyuňovi zazvonil telefon.

"Ano?" řekl do něj. Něco se ozvalo,ale to jsme mi slyšet nemohli.
"Jo,teď jsme tady. Nevím,jak dlouho tu budeme. Pak se pro vás stavíme jo?" řekl Kyu a pak zavěsil. Všichni jsme na něj zírali a čekali,co z něj vypadne. Kyu se nádherně zasmál. Pak pokýval hlavou a konečně spustil.
"To byl Hyukkie. Má tu Haeho a tak chce,aby jsme se pro ně stavili. Ale prý až půjdeme odsud." Všichni jsme se usmáli a těšili se,až odtud vypadneme. Haeho jsme dlouho neviděli,protože s námi nebydlel. No vlastně já ani Chullie jsme ho osobně neznali. Jen jsme věděli,že Hyukkie je do něj strašně zamilovaný a od Kyuni jsme věděli,že Hae je vážně pěknej a že je strašně v pohodě. A tak jsme si o něm udělali obrázek a teď jsem čekali na to,jestli nám fantazie dobře sloužila nebo ne...

Usmál jsem se na Chullieho a ten jen pozvedl koutky. Chytl jsem ho za ruku a propletl si s ním prsty. Položil mi hlavu na rameno a pomalu oddychoval. Bylo to rozkošné. Jako vždy jsem měl chuť ho přímo na místě ohnout,ale musel jsem se krotit. Ne že bych na to neměl,ale přece jen jsem nechtěl vidět výraz Kyuhyuna a Sungmina,když se zrovna teď dali dohromady a v tom mi to došlo. Vždyť oni spolu ještě včera nebyli? Problesklo mi hlavou.
"Hej Kyuňo?" pohlédl jsem na svého nejlepšího kamaráda.
"Ano Teuki?" zeptal se mě nechápavě. Usmál jsem se na něj a Chul vzhlédl,aby věděl,o čem se bavíme.
"Nechtěl by jsi mi něco říct?" otázal jsem se ho a přitom se díval na Minnieho. Též na něj pohlédl a Sungmin jen přikývl.
"Jo" prohlásil Kyu a já jim šťastně zatleskal. Chullie se na nás nechápavě podíval.
"Ej o čem je řeč?" ozval se a Kyu se zasmál. Trošku se urazil,ale když jsem ho pohladil po vlasech,zase se usmíval.

"Tady Hyun a Minnie jsou spolu a jaksi se neuráčili nám to oznámit. Ale za to jim to pěkně zavaříme." řekl jsem a mrkl na Chullieho. Ten se ďábelsky zasmál,protože věděl,co mám v plánu. Narozdíl od nich. Kyu se na nás vražedně díval a Minnie čekal,co z nás vypadne.
"Zahrajeme si hru." prohlásil jsem nakonec.
"Doufám,že to bude ta,kterou jsem chtěl hrát,ještě když jsem nebyl s Minniem. Taková ta s těma papírama." obřil se na mě Hyun,ale já věděl,že on ji chce hrát nejvíc. Že on se na ni nejvíce těší,protože on chce políbit Minnieho,aniž by to bylo v trapném tichu. Usmál jsem se na něj.
"Mm něco podobného,ale pravidla nech na mě." Měl jsem úžasný plán,abych se "pomstil" Hyunniemu zato,že nám to neřekl.
"Ale musíme zajít pro Hyukkieho s Haem." prohlásil jsem a už jsme se začali zvedat. Já s Hyunniem jsme šli zaplatit a on využil situace,že jsme sami.

"Aish Teuki,co máš v plánu?" zeptal se mě nervózně.
"Uvidíš." sykl jsem a už se vracel zpátky k mému milovanému Heechulovi. Cítil jsem Hyunnieho vražedný pohled,ale ignoroval jsem ho a raději se věnoval Chulliemu. Dal jsem mu pusu na tvář,vzal ho kolem pasu a už jsme šli k Eunhyukovi...
Když jsme tam po chvilce došli (Ano opravdu po chvilce) už nás čekali před barákem,protože tady byl někdo tak nedočkaví,že jim musel zavolat. Otočil jsem na Kyuňu a pokýval hlavou v nesouhlasu. Ten jen pokrčil rameny a chytl Minnieho za ruku.

Ten se na něj sladce podíval a Kyu se na něj usmál. Měl jsem velkou radost z toho,že jsou spolu. Bylo úžasné,že už nemusel být Kyu sám a jen se na Minnieho zamilovaně dívat. Pokaždé,když jsme někde seděli,házel na něj zamilované pohledy,ale Sungmin ho pokaždé ignoroval. Nikdy mu pohled neoplatil a ani se na něj neusmál. Jenže teď to bylo jiné. Kyu ho miloval a Minnie už konečně poznal,že Kyu není až tak...no prostě pochopil,že s ním se bude mít dobře a konečně poslechl své srdce...
"Hej Hae,Hyukkie!" zamával na ně Hyunnie a ti už mířili k nám.
Všichni jsme se jako vždy objali a já se nemohl dočkat výrazu,který bude Hyukkie mít,až zjistí,že máme další pár.
"Hyukkie,hádej,co je nového?" usmál jsem se na něj. Hyuk nechápal tak jsem mu to s radostí oznámil.
"Rozrostli jsme se o další pár!" řekl jsem a radostí povyskočil. V tom to Hyukkiemu došlo.
"Takže konečně?" vložil se do rozhovoru Hae. Minnie přikývl a přivinul se blíž k Hyunniemu. Ten ho vzal kolem ramen a sladce se na nás usmíval. Hyuk vykulil oči,ale pak se uklidnil a vesele řekl.
"Tak to jsem rád,že jste se konečně dali dohromady. Ale nezapomeň,že budeš navždy můj nej kámoš." Zasmál se a mrkl na Minnieho. Ten přikývl.
"Mimochodem Hyukkie,mám pro ně připravenou pomstu." zasmál jsem se. Hyuk přikývl,protože to jako jeden z mála pochopil.

"Takže co máš v plánu?" zeptal jsem se mě,když se po chvilce odpojil od Haeho a přicupital ke mně.
"Chtěl jsem vymyslet jednu hru. Samozřejmě půjde o kissy,aby to byla sranda. Ale vůbec nwm jak to vymyslet. Potřeboval bych tvou pomoc." přiznal jsem se. Hyuk přikývl a už jsem si dokázal představit,jak mu to šrotuje v hlavě. Najednou se usmál a prohlásil.
"Uděláme scénky. Vyberou se dva lidi a ti budou muset vytvořit love story,které bude obnášet kiss. Pokud to ta dvojice zvládne,postupně se prostřídáme a pokud ne,tak budou muset udělat nějaký "trest". To se pak ještě domyslí. Ale jako tak myslím,že je to dobrý plán ne?" zeptal se mě. Přikývl jsem.

"Ještě že tě máme." řekl jsem a objal ho. Hyuk se tiše zasmál. A tak jsem vyrazili ke mně,aby jsme mohli hrát. Sotva jsme došli Kyu s Minniem si zabrali jednu postel a Hae s Hyukkiem tu druhou. A tak mě s Chulliem nezbylo nic jiného,než si sednout na zem. A tak jsme taky udělali. Nastříhal jsem papírky a na ně napsal jména. Pak jsem to hodil do jedné krabičky a mohlo se začít. Jako první pár se vylosovalo.
"Minnie a Hyukkie" přečetl jsem papírky. Kyu se zhrozil. Nechtěl,aby jeho kluka líbal někdo jiný a o to mi šlo. O to,že za trest na to bude muset dívat.
"Máte za úkol do 5 minut vymyslet a sehrát love story. Podmínka je kiss." Ale věděl jsem,že to má unikovou cestu a to Hyukkie taky. Nechtěl se líbat se svým nej kamarádem a proto přišel na to,že kiss vůbec nemusí být na rty. A tak taky udělal. Sehráli naprosto dokonalou scénku a Hyuk to zakončil polibkem na ruku. Všichni jsme jim zatleskali a Kyu si oddychl. Minnie se k němu zpátky vrátil a položil si hlavu na jeho rameno. Kyu mi dal ruku na nohu a něžně ho po ní hladil. Ale to já už jsem vytáhl další dva papírky,když v tom do mě Chul žduchl.
"Broučku,nechceš jít na chvilku vedle?" šeptl. Věděl jsem,že po mě bude něco chtít a tak jsem přikývl. Nechal jsem tam kluky jen tak a odešel s Chulliem do obýváku. Zavřel jsem za námi dveře a on mě hned shodil na sedačku.

"Ty jsi ale nedočkavý." řekl jsem,ale sám jsem si ho k sobě přitáhl a něžně ho políbil. Jemně mě líbal na krku a já si jeho polibky náramně užíval. Po pár minutách už jsme tak leželi uplně nazí v pro nás nadržené poloze. V tom mi Chul sjel rukou dolů a já ucítil jeho jemné prsty. Vzdychl jsem. Byl tak úžasný,až jsem to nemohl vydržet.
"Chullie udělej mě." prohlásil jsem po chvilce vzrušení. Chul přikývl.
"Čekal jsem na to,kdy to od tebe uslyším." usmál se a jeho polibky směřovali k mému "malému" Teukovi...
Muselo to jít hodně slyšet,ale mě to bylo jedno. Úžíval jsem si Heechula tak,jako ještě nikdy. Když jsme se pak konečně vrátili zpět za klukama,jen se na nás chápavě usmáli a zase něco řešili. Tedy jen Hae a Hyukkie. Protože když jsem se podíval na Kyuňu s Minniem,uviděl jsem jen dvě postavy přitisknuté u zdi a nalepené na sobě.
"Vidím,že Kyuhyunovi už se taky čekat nechtělo." prohlásil jsem a dál se se zájmem koukal na jejich líbačku. V tom mě Hyuk okřikl.

"Teuki,nezírej tak na ně. Je to nepříjemné." Stydlivě jsem se zasmál a konečně od nich odtrhl pohled. Později už jsme byli všichni unavení a tak jsem jen zalehli k televizi. Pustil jsem tam jakýsi film. Sedl jsem si a Chulliem si mi lehl do klína. Kyu seděl na posteli a něžně Minnieho hladil po zádech. Ten byl o něj opřený a pomalu v té slasti usínal. Zato Hae s Hyukkiem už vedle sebe dávno spali. Spali v objetí tak sladce,že se mi je ani nechtělo ráno budit. A tak jsem počkal,až sami od sebe vstanout. Když se vzbudil i Chulliem,dal jsem mu pusu na čelo,ale ani jednomu z nás se nechtělo vstávat a tak jsme dál leželi v posteli a mazlili se. Kyu s Minniem ještě spinkali a tak nebylo kam spěchat...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 13. listopadu 2011 v 18:21 | Reagovat

ah, děkuji :D :* krásný jako vždy, opět jsem se u toho nasmála :D <3

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 18:25 | Reagovat

a tož nemáš za co :D jo no já se smála jen u pár věcí :D chullie udělej mě co? :D

3 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 13. listopadu 2011 v 19:46 | Reagovat

Přesně to jsem dneska potřebovala :DD Skvělá jednorázovka. Lalalala :DD To yaoi tam >>:Đ Me gusta :DDD Těším se na cokoli dalšího, co napíšeš :)
Bože, to bylo znovu tak mega moc sladké :33 :D

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 19:51 | Reagovat

Aish honey :* děkuju^^ jistě :D už se chystám dopsat to EunHae,který má být údajně pro tebe a nějak se k tomu nemůžu dokopat :D

5 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 14. listopadu 2011 v 19:16 | Reagovat

Jůůů, jsi první člověk, kterého se mi podařilo nalákat. Na President se nikdo nechce dívat, přitom tam Sungmin hrál naprosto úžasně. Ach. *-*

No, ale teď k povídce... za prvé, já chcu takyyyy! Povídku od tebe! xDD
Ten KyuMin obrázek... panebože, slint. Vím, že je to jen fotomontáž, ale mňam. xD
Uaaaa, a teď můžu začít šílet nad povídku. To bylo neskutečně zlaté. Potěšilo, mě že tam bylo víc párů, to mám ráda. Jinak, Teukímu se vůbec nevidím, že by Chullieho ohnul, já bych to udělala taky. xDD
Ale má teda fakt bliky s tím KyuMin. Prý, oni spolu ještě včera nechodili. No, Teukie, Teukie. xDD
A věta - "Chullie udělej mě" byla hrozně sexy. No, úchylák se ozval. xDD
Úžasná povídka, jako vždy. *-*

6 Kyu Kyu | E-mail | Web | 14. listopadu 2011 v 21:30 | Reagovat

jojo musím to zkouknout :D už jen kvůli Minniemu^^
takže klidně ti napíšu pokud teda chceš :D stačí říct :D
jop Kyumin je strašně...ach to nejde ani popsat :D
taky se mu nedivím :D děkuju moc :):*

7 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 14. listopadu 2011 v 21:46 | Reagovat

[6]: Přesně kvůli němu jsem na to o letních prázdninách začala koukat já. A taky kvůli Jayovi. Znáš TRAX?? *-*
No, a dneska jsem se na to začala dívat znovu a už jsem u pátého dílu. Nechápu, jak mě to může tak bavit a napínat, když už jsem to viděla. xDD

Vážně by jsi pro mě něco napsala?? To bych byla šíleně štastný člověk. :-)))
A nemáš vůbec zač, já chválím ráda, když je proč a ty si to rozhodně zasloužíš. *-*

8 Kyu Kyu | E-mail | Web | 14. listopadu 2011 v 21:50 | Reagovat

znám,ale ne nějak extra :D to znám..to je jako když já se pořád dokola dívám na Mini dramata...taky jsem to viděla stokrát a prostě na to budu dál koukat :D
Jistě,moc ráda ti něco napíšu ;)
Ale mám :D:*

9 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 14. listopadu 2011 v 21:56 | Reagovat

No, já na ně přišla díky Heechulovi, když jsem viděla, jak na jednom koncertě líbá nějakého blonďatého týpka, který jaksi není ze SuJu. A tak jsem poznala Jungma, kytaristu TRAX a později i celou skupinu. On se s nima Hee hodně kamarádí (nebo možná i něco jiného xDD) a já mám ráda v podstatě všechny Heechulovy kámoše. xDD

Mini drama byly úžasné... hlavně ty teplé. Ty už jsem taky viděla snad stokrát.  A taky Adonis Camp a Mystery 6, se mi hodně líbilo. :-))

Pokud si teda smím něco prosit, ať je to veselé, možná trošičku úchylné a ať je tam KyuMin. Můj nejmilovanější pár se nezapře, no. xDD

10 Kyu Kyu | E-mail | Web | 14. listopadu 2011 v 22:12 | Reagovat

Ach tak :D taky nemám nic proti Heechulovým kámošům :D právě naopak :D mohl by jich mít ještě víc :D aby jsme se mohly koukat :D
Jojo Mystery  6 :D tak to jsem se málem strachy po**** :D ale jinak dokonalé jako všechno od nich :D
Jistě :D všechno co budeš chtít :D Tak jako KyuMin by tam bylo i kdyby si ho nechtěla :D (no to možná ne,ale tak...) :D Takže KyuMin :D dobře uchylitu zaručuju :D veselé ovšem :D nic smutného nepíšu pokud nejsem zrovna v depce a to doufám dlouho nebudu :D takže tak do konce týdne by si to mohla mít ;):*

11 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 14. listopadu 2011 v 22:35 | Reagovat

[10]: Moje řeč, moje řeč. xDD

Já jsem teda zvyklá na horší, takže mě Mystery 6 po té hororové stránce nechalo úplně klidnou, akorát jsem se děsila, když se Hae topil, i když to bylo jen hrané... chudáček rybička... xDD

Juchůůů, bude KyuMin! xD
Děkuji, děkuji.
Já teda nesnáším smutné povídky... mám z nich pak vždycky depku nejmíň týden. Ne, ne, není nad veselé konce. *-*

12 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 14. listopadu 2011 v 22:36 | Reagovat

Jinak, to EunHae si stáhnu do mobilu, přečtu před spaním a okomentuju až zítra, teď už musím jít do postýlky. *-*

13 Kyu Kyu | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 15:42 | Reagovat

jop no já moc na horory nejsem,takže..:D mm fishy :( jojo bude KyuMin ;) nečti to :D ale tak děkuju :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama