Everything bad is good for something.

22. listopadu 2011 v 17:56 | Kyu |  HeeTeuk
Název povídky: Everything bad is good for something
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: HeeTeuk (Heechul/Leeteuk)
Věnování: Pro Shane ^^
Stručně: Po rozchodu se Shiwonem si Heechul myslí, že jeho život skončil. Ale co když se o něj zajímá někdo lepší, než byl jeho ex?


Seděl jsem na schodech a povídal si s Teukim. Byl to vážně dobrý kamarád a měl jsem ho moc rád. Hodně jsme si rozumněli,ale jediný Kangin měl takové štěstí,že ho znal nejlíp. Samozřejmě,že nejen kvůli tomu,že byl jeho přítel,ale i kvůli tomu,že byli nejlepší kamarádi už dost dlouho. Já jsem Teuka poznal asi půl roku předtím,než vznikla naše skupina. Nikdy jsme se moc nemuseli,ale poslední dobou,jsme se dost sblížili. Možná to udělal můj vztah se Shiwonem. Protože od té doby,co jsme se dali dohromady,se ke mně Teuki choval jinak. Tak více kamarádsky. Už to nebyl jen můj leader. Už to byl i blízký přítel. A tak jsem tam s ním seděl a řešil s ním různé blbosti. Pak padlo slovo na Kangina a já začal žárlit. Nevěděl jsem,co to do mě vjelo,ale zničeho nic jsem vykřikl.

"Nezaslouží si tě." Teuk se na mě nechápavě podíval.
"O čem to proboha mluvíš?" zeptal se mě zaraženě. Pokrčil jsem rameny.
"Promiň,ani nevím,co to do mě vjelo." řekl jsem nakonec. Teuki jen pokýval hlavou a dál se se mnou bavil. Když jsme se rozloučili,protože Teuk jel do obchodu,šel jsem za Shiwonniem do našeho pokoje. Ležel tam na posteli a byl tak děsně sexy. Nemohl jsem odolat a nenápadně jsem se k němu přikradl. Lehce jsem na něj skočil a on se jen usmál. Políbil jsem ho,ale to už on byl bez trička.
"Ty jsi ale nedočkavý." zasmál jsem se.
"To víš,jsi tak sladký,že se nemůžu ubránit tomu,tě udělat i proti tvé vůli." řekl a nadrženě mě políbil.

"To nebude potřeba." zašeptal jsem a už si svlíkal kalhoty.
"Mmm" vzdychl jsem slastně,když se mě Shiwon začal dotýkat. Bylo to tak nadržené,ale zároveň něžné. Byl jsem tak šťastný,že jsem s ním. Že jsem našel konečně někoho,koho opravdu miluju a věřil jsem tomu,že nám to vydrží naprosto dlouhou dobu...
Ale co se nestalo. Asi dva měsíce po téhlé úžasné chvilce jsem dostal kopačky...
"Chullie,víš,že to s tebou bylo vážně úžasné,ale už tě prostě nemiluju." uslyšel jsem jeho hlas. Nevěřil jsem svým uším. Nechápal jsem to.

"Jestli jsem udělal něco špatně,tak se omlouvám." řekl jsem. Shiwon se usmál a pokýval hlavou v nesouhlasu.
"Ty rozhodně za nic nemůžeš. Jen jsem se prostě zamiloval do někoho jiného." Vykulil jsem na něj oči. Ale pak jsem se uklidnil.
"Pokud je to tak,nemá cenu tě dál přemlouvat,aby si se mnou zůstal. Jen mi řekni,kdo je to? Slibuju,že ti neudělám žádnou scénu. Jen chci vědět,kdo je ten šťastný." prohlásil jsem nakonec a smutně sklopil hlavu. Shiwon se usmál. Vůbec ho netrápilo,že mi zlomil srdce. Že už jsem neměl chuť dál žít. Prostě on byl šťastný a to bylo pro něj nejdůležitější.

"Kangin-shi." řekl. Zničeho nic jsem spadl na zadek.
"Kangin? Opravdu?!" vyjel jsem po něm.
"Jsem rád,že jsi šťastný." řekl jsem zase svým klidným hlasem,otočil se a odešel. Shiwon se na mě jen tak díval,ale pak se taky otočil a odkráčel do svého,no tedy ještě našeho pokoje.
Jenže jakmile jsem se do pokoje vrátil,byl vyklizený. Nikde nebyla ani jedna jeho věc. Nikde. Prostě po něm zůstalo čisto,jaky kdyby tady nikdy v životě nebyl. Najednou jsem uslyšel ten známí smích. Ozýval se z vedlejšího pokoje. Což znamenalo,že Shiwon už se přestěhoval ke Kanginovi. Ale co na to musel říkat Leeteuk? Jak mu muselo být,když byl s Kanginem už skoro 2 roky?...Musel jsem ho najít. Vyrazil jsem ven z pokoje a pak se zastavil. Vůbec jsem nevěděl,kde by tak mohl být. Až jsem najednou uslyšel tiché vzlykání. Šlo z koupelny. Rychle jsem k ní přiběhl a lehce zaklepal.

"Teuki? Jsi to ty?" zeptal jsem se. Vzlykání ustalo a dveře se pootevřely. Nakoukl jsem dovnitř a uviděl Teuka sedět na podlaze a kolem něj bylo náházeno milión posmrkaných kapesníků.
"Aish Teuki!" řekl jsem a přiběhl k němu. Vzal jsem ho do náruče a pomalu ho přenesl do mého pokoje. Posadil jsem ho na postel a zavřel dveře.
"S tebou to nic nedělá?" zeptal se mě najednou. Ovšem,že jsem byl z toho naprosto na prášky,ale nechtěl jsem,aby na tom byl ještě hůř a tak jsem jen pokýval hlavou.
"To bude dobré." pohladil jsem ho po ruce. Usmál se na mě,ale pořád to nebyl ten samý Leeteuk. Pořád byl smutný.
"Kde máš věci?" zeptal jsem se ho a chystal se mu je nastěhovat ke mně.

"Pořád tam." řekl mezi vzlyky. Přikývl jsem a zase vyšel ven z pokoje. Otevřel jsem pokoj Kangina a teď už i Shiwona a uviděl něco,co jsem nikdy nechtěl vidět. Leželi zrovna na sobě a vůbec se neobtěžovali přes sebe hodit peřinu,nebo alespoň přestat,když jsem vešel dovnitř. Jen se na mě podívali a já už raději začal sbírat Teukovi věci. Když už jsem si byl jistý,že tam Teuki nic nemá,vyrazil jsem z hromadou věcí do svého pokoje. Hodil jsem je všechny na svou postel a ještě pohlédl na Teuka. Už se trošku uklidnil,ale to nic neměnilo na tom,že byl dost zklamaný. Určitě to musel vyčítat sobě,jako já.
"Není to kvůli tobě." prohlásil jsem a začal mu skládat věci do skříní. Pohlédl na mě a já se málem taky rozbřečel. Ty jeho uslzené oči a kruhy pod něma. To by snad rozbrečelo každého.
Jakmile jeho věci byli na svém místě,zpátky jsem si k němu přisedl a vzal ho kolem ramen. Přitiskl se ke mně a zašeptal.

"Nevím,co bych bez tebe dělal Chullie. Děkuji ti." Pak už nic neřekl. Jen tam tak seděl opřený o mě a zhluboka dýchal. Sem tam ještě popotáhl,ale už byl více méně uklidněný. Když jsem se na něj podíval asi po čtvrt hodině,zjistil jsem,že usnul. Byl tak rozkošný když spinkal. Nevěděl jsem,co to do mě vjelo,ale musel jsem mu dát malou pusu na čelo,když jsem ho pokládal na postel a přikrýval ho. Jen se ze spaní usmál,přitáhl si k sobě peřinu a dál sladce spinkal.
Sedl jsem si na svou postel a koukal na něj jako na anděla. Už jsem pochopil,proč se mu tak říká. Byl tak dokonalý. Jeho tvář byla vážně jako vytesaná do andělské krásy. Nechápal jsem,jak jsem si toho nemohl dřív všimnout.
Tak to šlo asi půl roku. Staly jsem se nejlepšími přáteli a minulost jsme naprosto ignorovali. Stále jsem vyhledával jeho blízkost a vždycky když spal,jsem se na něj musel dívat.
Až jednou se to stalo. Zrovna došel z koupelny a měl nádherně rozcuchané vlásky. Zadíval jsem se na něj a vtom už jsem stál u něho,vzal ho za boky,přitáhl si ho k sobě a políbil ho. Teuk se chvilku bránil,ale když zjistil,že to chce taky,přidal se...

Od té doby jsme nebyli jen kamarádi. Samozřejmě,když se to dozvěděl Kangin se Shiwonem začali žárlit. Nesnesli to,že jejich bývalí někoho mají a ještě ke všemu jsou spolu. Ale nám to bylo jedno. Milovali jsme se a to doslova (každý večer). Byl jsem šťastný,že jsem mohl mít vedle sebe někoho,kdo je tak úžasný a kdo by mě nikdy v životě neopustil.
Teď jsme spolu už 3 roky a čeká nás nádherná svatba...

Pozn. Honey,tak doufám,že se ti to bude líbit....^^ SARANGHAEYO! :*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 22. listopadu 2011 v 18:47 | Reagovat

"Milovali jsme se a to doslova (každý večer)" zabilas, čekala sem, kdy tam bude něco vtipného :DDDD a jůů, svatba, to je tak strašně cute, to je ten nejrozkošnější slash co sem kdy četla, děkujuuu :* <3 wo ai ni kyuna:*

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 22. listopadu 2011 v 18:49 | Reagovat

tak jako nemohla jsem si to odpustit :D ano,asi k tomu napíšu dodatek :D časem :D děkuji :* nemáš za co :* me more :*

3 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 22. listopadu 2011 v 22:07 | Reagovat

Tak nejprve jsem fandila samozřejmě Heechulovi a Siwonovi, pak jsem zjistila. Pak jsem byla zklamaná a bylo mi jasné, jak to všechno zkončí :DD >>:Đ sexem na dobrou noc :D Každodením sexem xD.
Mě se hrozně líbí ta cesta, jakou píšeš yaoi. To je vždycky tak strašně roztomilé a takové jemňučké, že se u toho usmívám jak měsíček na hnoji. A pak tam hodíš nějakou větu, která to všechno zabíje a z mého úsměvu je totální výřech :D
Už se těším na další kapitolku. Nebráním se žádnému pairingu :D >>:D

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 22. listopadu 2011 v 22:11 | Reagovat

jistě jak jinak by to mělo skončit? :D děkuji,od tebe to vždy potěší :* tak já si ty věty prostě nemůžu odpustit :D těš se :D ale když ty KyuMin nečteš :D

5 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 22. listopadu 2011 v 22:18 | Reagovat

[4]: Jako když je nouze, tak jsem schopná přelouskat i Shindonga s Yesungem... a mám pocit, že jsem to už četla? :D
Kyumin není tak špatný, vlastně není to vůbec špatné, jenom k tomu nemám takový ten vztah jako třeba k hanchul

6 Kyu Kyu | E-mail | Web | 22. listopadu 2011 v 22:27 | Reagovat

ach to naprosto chápu..ale tak víš co,já takový KyuMin založený člověk :D ale tak jo napíšu ti HanChul,aby jsi byla ráda :D:*

7 Kira Kira | 27. června 2012 v 19:53 | Reagovat

K tomuhle řeknu jen to, že to je nádhera!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama