Forever friends

3. října 2011 v 21:24 | Kyu |  Other

Název povídky: Forever friends
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: EunMin (Eunhyuk/Sungmin)
Stručně: Začalo to velkou láskou a skončilo to nerozlučným přátestvím.


Znal jsem ho už od svých 16 let.Byly jsme hodně dobří přátelé,až do té doby,dokud se nestala ta zásadní věc,která nám změnila celý život.Začalo to takhle.Potkali jsme se na střední škole.Chodili jsme spolu do prváku.Stejná třída,stejní spolužáci,ale oba jsme byli úplně jiní.Já jsem byl spíše ten uzavřený typ,co si lidi prověřuje,aby se s nimi vůbec mohl začít bavit.
On byl zase ten typ,který se rád předváděl a pouštěl si lidi až moc k tělu a to se mu taky jednou nevyplatilo.Měl úžasného kluka.Byl chytrý,krásný a taky proto si našel někoho dokonalejšího.Eunhyuka to dost vzalo a to byla ta chvíle,kdy jsme se stali přáteli.První jsme spolu jen tak chodívali ven,abych ho rozptýlil.Aby se dostal z té hrozné ztráty,kterou mu Donghae způsobil.Eunhyuk byl zábavný a milý kluk.Prožili jsem toho strašně moc.
Dokonce jsem spolu jezdili na dovolené,aby jsme je společně mohli trávit.A v tom to přišlo.Jednoho dne,zrovna když jsem spal u Eunhyuka se to stalo.Nikdo na tohle ani nemyslel.Bylo to nečekané.

Prostě jsem si jen tak povídali.Hyukkie si vzpomněl na Haeho.Jak mu zlomil srdce.A najednou už jsme se líbali.Bylo to to nejkrásnější a zároveň nejhorší za celý můj život.Oba jsem to nechápali.Nikdo nevěděl co má dělat.Jen jsem věděl,že právě v tu chvíli sem zničil to nejkrásnější přátelství,které kdy mohlo existovat.Asi týden jsem se mu vyhýbal.No vlastně bylo to oboustranný.
Ani jeden jsme nevěděli,co máme tomu druhému říct a tak jsem se raději ani nechtěli vidět.Ale po týdnu už jsme to bez sebe nemohli vydržet.Nikdo nechápal,proč jsme na sobě tak závislý,ale prostě chtěli jsme být spolu.Došel jsem k jeho domu a zazvonil.Hyukkie otevřel.Zarazil se a nevěděl,co má říct.Přišel jsem k němu blíž.Usmál jsem se a řekl:
"Hyukkie,dlouho jsem se neviděli." Hyukkie přikývl.Objal mě a roztomile se usmíval.
"Chyběl si mi." zašeptal.

"Ty mě taky." přiznal jsem.Hyukkie se odtáhl a zadíval se mi do očí.
"Myslíš,že jsem udělali chybu?" zeptal se najednou.Zakýval jsem hlavou v nesouhlasu.
"Myslím,že jsem udělali správnou věc." řekl jsem a políbil ho.Hyukkie se nebránil,právě že naopak.Přidal se.Nečekal jsem to,ale byl jsem rád.Věděl jsem,že nikdy nebudu tak úžasný a dokonalý jako byl pro Eunhyuka Donghae,ale miloval jsem ho a to bylo to hlavní.Trvalo to 2 roky než jsme každý začali jít svou cestou.

Donghae se vrátil do Seoulu a přsvědčil Hyukkieho,že ho stále miluje a nikdy nepřestal.Hyukkie cítil to samé a tak nemělo smysl,aby zůstal se mnou.První měsíc jsem byl z toho dost špatný,ale na jedné akci jsem poznal toho nejúžasnějšího kluka.Jmenoval se Cho Kyuhyun.Byla to láska na první pohled.Jsme spolu už 7 let a pořád nám to klape.S Hyukkiem jsme pořád nejlepší přátelé i přes to,co se stalo.Teď s Hyukkiem plánujeme společnou svatbu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 10. listopadu 2011 v 13:01 | Reagovat

Aaawww, to bylo taaaak sladké! Pěkná povídka. Přesně to jsem potřebovala po škole, něco oddchovéhého. :-))

"Měl úžásného kluka" - Já věděla, ještě než jsem se dočetla ke jménu, že to bude Hae. No, EunHae je už tak zaběhnutý pár, že mě ani nikdo jiný napadnout nemohl. xD
Stejně tak KyuMin... jáááj, sice to bylo trošičku smutné, že se chlapci rozešli, ale aspoň si díky tomu Minnie našel Kyuhyuna. *-*

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 10. listopadu 2011 v 19:35 | Reagovat

jej děkuju to potěší :) jsem ráda,že to alespoň někdo čte^^ ano :D KyuMin a EunHae jsou prostě nerozluční,ale tak sem tam neuškodí to trošku promíchat :D ještě jednou děkuju moc :)^^

3 Kaoru Kaoru | 8. prosince 2011 v 19:05 | Reagovat

JÁ !....jako nevim jak  teda kd ebereš ty nápady jsou užasné..ty povídky myslím..:D..JAKO VÁŽNĚ KDYBYS DĚLALA POVÍDKY NA PŘÁNÍ 100000% BYCH SI OBJEDNALA!!...:D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama