Complicated triangle Díl 2.

25. září 2011 v 12:38 | Kyu |  KyuMin

Název povídky: Complicated triangle
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Stručně: Koho vlastně Sungmin bude milovat? Dá přednost Leeteukovi před Kyuhyunem?
Pokračování: 1. kapitola


Kyuhyun: Vedle mě neležel.Prohrábl jsem si vlasy a v tom se otevřely dveře a dovnitř vstoupil Minnie s tácem.Usmál se na mě a řekl:
"Přinesl jsem nám snídani.Doufám,že to nevadí." Překvapeně jsem se na něj podíval,usmál jsem se a posunul se dál ke zdi,aby se Minnie mohl taky posadit na postel.Přisedl si a tác položil doprostřed.
"Papej." pobídl mě.Vzal jsem si housku a kousl do ní.Minnie se usmál a taky si jednu vzal.
"Co si pamatuješ ze včerejška?" zeptal jsem se najednou.Minnie pokýval hlavou.
"Nic,měl bych?" zasmál se.Usmál jsem se.Zase jsem se zakousl do housky a už raději nic neříkal.Když jsem dojedli,chtěl jsem to uklidit,a tak jsem chytl tác,když v tom ho chytl i Minnie.Položil ruku na mou a lehce po ní přejel.Podíval jsem se na něj.Usmál se,ale pořád měl ruku na té mojí.Nemohl jsem z něho spustit oči.Byl tak nádherný.Přiblížil se ke mně a já se k němu naklonil.Chtěl jsem ho políbit,když v tom mu zazvonil mobil.
"To je Teuk." řekl nadšeně a zvedl to.

"No jasně že příjdu.Za půl hodiny jsem u tebe." řekl po chvíli Minnie a začal se přeslíkat z "pyžama".Nechápavě jsem se na něj díval.
"Ach promiň.To byl Teuk.Chce abych za ním přišel.Můžeš jít se mnou,pokud chceš." Moc se mi nechtělo,ale nakonec jsem přikývl.Chtěl jsem se Leeteukovi omluvit za včerejšek.Neměl jsem na něj být tak hnusný.Tak jsem se se Sungminem nachystali a zamířili k Teukovi.Za 15 minut už jsme stáli před jeho domem a já se odhodlal jít zazvonit.Teuk otevřel a když nás spatřil,překvapeně se usmál.
"Ahoj Teuki.Chci se ti omluvit za včerejšek." řekl jsem a objal ho.Teuk mě k sobě víc přitiskl a já se jen usmál.Minnie se na nás nechápavě díval,až mi to přišlo,jako že žárlí.Ale bral jsem to v pohodě.Když jsem se od Teukiho odtáhl,usmál jsem se na něj a vrátil se zpátky k Sungminovi.Teuk mi úsměv oplatil a pozval nás dál.Vešli jsme do jeho krásného domu.Pokoj měl až úplně nahoře.Když jsem uviděl jeho pokoj,úplně jsem žasl.Na všech stěnách visely plakáty členů Super Junior.Ale co mě nejvíce uchvátilo byl plakáty,na kterém byl Heechul a kolem něj bylo nakreslené srdíčko.Leeteuk se stydlivě ošíval.Chápavě jsem se na něj podíval a přikývl.Mělo to znamenat něco jako "Toho bych si vybral taky.Jen do něj jdi." Pak jsem ho uviděl.Byl tak krásný,až jsem si myslel,že je to jen sen.

"Kdo je to?" zeptal jsem se Leeteuka a přišel k plakátu,kde byli všichni členové.
"Kdo?" Ukázal jsem na jednoho krásného kluka.Měl hnědé kratší vlasy a strašně rozkošný obličej.Teuk se usmál.
"To je náš maknae Donghae." řekl mi.
"Je nádherný." řekl jsem a začal se nad ním rozplývat.Teuk se zasmál.
"Vím no.Je to můj nejlepší kámoš." řekl.Přikývl jsem a dál zíral na Donghaeho.
"Musíš mě s ním seznámit! No,tak já už půjdu." řekl jsem,objal Teuka a Minnieho a odešel.

Minnie: "Teuki,můžu s tebou mluvit?" zeptal jsem se ho.Teuk přikývl.Sedl jsem si na postel a on i ke mně přisedl.
"Tak povídej,poslouchám" řekl a usmál se.Stydlivě jsem se mu zadíval do očí,ale nakonec jsem se rozhodl,že k němu budu upřímný.
"Co cítíš ke Kyuhyunovi?" zeptal jsem se napjatě.Teuk se usmál.
"Je strašně krásnej a mám ho rád,ale Heechul je pro mě vším.I když nemít Chullieho,tak do něj jdu." odpověděl Teuk a já si oddychl.
"Proč se ptáš?" zeptal se najednou.
"Ale jen tak." pokrčil jsem rameny a nejistě se usmál.Teuk do mě přátelsky strčil.
"Ale no tak,řekni.Mě můžeš věřit,nikdo se to nedozví." vyzvídal Teuk a zářivě se usmál.Nadechl jsem se v přesvědčení,že mu odpovím,když v tom se otevřely dveřea dovnitř vešel...Donghae.Usmál se a řekl:
"Ahojky Teuki.Promiň,nevěděl jsem,že máš návštěvu.Jen jsem se chtěl zeptat,jestli nevíš o někom,kdo by chtěl jít jako můj doprovod na tu zítřejší akci." Teuk se usmál a přikývl.
"Jeden můj kamarád by tě chtěl poznat.Tak jestli chceš,můžu mu říct"
"0k,tak ho zítra doveď." řekl Hae,usmál se a odešel z pokoje.
"Takže kde jsme to skončili?" obrátil se na mě Teuk.

"Zrovna jsem ti chtěl říct,že jsem do Hyunnieho zamilovaný." vyletělo ze mě najednou.Teuk se na mě nechápavě podíval a pak se zasmál.
"Čemu se jako směješ?" ohradil jsem se na něj.
"Tomu,co se tady děje."zasmál se znovu.Pokýval jsem hlavou a smutně si povzdychl.
"Ale no tak.Neříkej,že tobě to nepříjde vtipný.Promiň,že to řeknu takhle,ale první ti Kyu dá najevo,že tě miluje,tak deš za mnou a vykašleš se na něj.A až se konečně přinutí jít dál bez tebe,tak ho chceš."
"A co mělo znamenat to líbání s ním?!" zepta jsem se a naštvaně dupl.Teuk se usmál.
"Říkám,že je strašně krásnej.Chtěl jsem ho,tak jsem to udělal,ale pak jsem si uvědomil,že Heechula miluju." odpověděl a položil mi ruku na nohu.Sklopil jsem hlavu.
"Nevím,co mám dělat." řekl jsem mu.Teuk se zamyslela vážným hlasem řekl:
"Jestli ho opravdu miluješ,jdi za ním a řekni mu to.Je lepší,aby tě odmítl,než abys za pár let zjistil,že cítil to samé." Přikývl jsem.

"Děkuju." řekl jsem,dal mu pusu a rozběhl se ke Kyuhyunovi domů.Když jsem tam doběhl a zaklepal na dveře,Kyu otevřel a byl jen v teplácích.
"Doufám,že tě neruším při posilování." řekl jsem a usmál se.Kyu pokýval hlavou.
"Právě jsem.." Ale než to dořekl,tak jsem ho políbil.Kyu se odtáhl a nechápavě se na mě podíval.Nahodil jsem nevinný úsměv.
"Minnie,co to prosím tě provádíš?" zeptal se mě.Znovu jsem se usmál a potichu řekl:
"Hyunnie můžu s tebou mluvit?" Kyuhyun se na mě pořád nechápavě díval,ale přikývl a pozval mě dovnitř.Vešel jsem a už automaticky jsem zamířil do obýváku.Sedl jsem si a Kyu se mě zeptal,jestli si něco nedám.
"To je dobrý,jen chci s tebou o něčem mluvit." řekl jsem prostě a Kyu si ke mně přisedl.
"Tak o čem chceš mluvit?" zeptal se mě nedočkavě.Nadechl jsem se,pak se zarazil a nakonec se rozhodl,že mu první řeknu o Donghaem.
"Když jsem byl u Teuka,tak tam došel Hae a sháněl doprovod na nějakou zítřejší akci.Teuk prohlásil,že tam s Haem půjdeš." řekl jsem a žárlivě se usmál.Kyu se rozzářil,stoupl si a chtěl odejít,když v tom jsem promluvil.

"A ještě jsem ti chtěl říct jednu věc,kvůli které jsem vlastně přišel." Hyunnie se zase posadil a napjatě poslouchal.
"Hyunnie." řekl jsem a chytl ho za ruku.Kyu na mě vykulil oči.
"Minnie,bojím se tě." řekl.Pohladil jsem jeho ruku a zašeptal:
"Sarang heyo,Kyuhyun." Kyu se na mě podíval,pak se ke mně sklonil a najednou se odtáhl.
"Cože? Jak...proč teď?" vykoktal ze sebe.Začaly mi slzet oči.
"Promiň.Celou dobu jsem si říkal,že to není správný.A taky jsem měl pravdu.Omlouvám se." řekl jsem a po tváři mi začaly stékat slzy.Rychle jsem vstal a chtěl se rozběhnout ven z Kyuhyunova domu,když v tom mě Kyu vzal za ruku a stíhl mě k sobě na klín.Utřel mi slzy a zašeptal:
"Neplakej." Pak si mě přitáhl a já si položil hlavu na jeho rameno.Objal mě a ještě víc k si mě k sobě přitiskl.Začal mě hladit po vlasech a já byl v tu chvíli rád,že jsem nestihl odejít.
"Miluju tě." šeptl jsem mu do ucha.
"Pššt." sykl Kyu a pohladil mě.Odtáhl jsme se a zadíval se mu do očí.Nechápal jsem,jak jsem se na něj dřív mohl dívat jen jako na kamaráda.Byl tak nádherný.Žádný Teuk nebo někdo jiný ho nemůžou nahradit.Pro mě je dokonal.Nikdy bych nemohl říct,že se mi na něm něco nelíbí.
"Minnie?" uslyšel jsem.Kyu mě vytrhl z mého zamyšlení.

"Promiň." řekl jsem a usmál se.Pohladil jsem ho po tváři a vlepil mu pusu.Kyu se usmál,ale nic neřekl.Prohrábl jsem mu prsty vlasy a projel mu po zádech.Kyu se trošku zatřásl.
"Copak?" zeptal jsem se ho.
"Trošku to lechtá." usmál se.

Kyuhyun: Cítil jsem se nervózně.To bylo poprvé v Minnieho blízkosti.Nevěděl jsem,jak se mám zachovat a tak jsem se vyhýbal slovům jako "Miluju tě nebo Jsem tak rád,že tě mám." Pořád jsem si s Minniem hleděli do očí a najednou se políbili.Byl to mnohem lepší pocit,že předtím.A v tom jsem si uvědomil,že ho vážně miluju.Ikdyž jsem byl smířený s tím,že s ním nikdy nebudu,tak mi něco chybělo a to byl právě on.Nedokázal jsem bez něho žít.Popravdě jsem se u Teuka nedíval na plakát Haeho,ale na malinkou fotku Minnieho,která byla připíchnutá vedle.Usmál jsem se na něj a řekl:
"You're so beautiful." Minnie sklopil hlavu a já si uvědomil,co jsem právě řekl. Řekl jsem název Donghaeho písničky.Pohladil jsem ho po tváři a řekl:
"Sorry baby,sorry baby.Sarang heyo!" Minnie vzhlédl,rozkošně se usmál a řekl:
"Love you more." Políbil jsem ho a prohlásil,že zavolám Teukimu ohledně té akce.Minnie přikývl.Slezl z mého klína,na kterém celou dobu seděl a přesedl si na sedačku.Usmál jsem se na něj a vzal do ruky telefon.Vytočil jsem Teukovo číslo a čekal,až to vezme.

"Ahoj Hyunnie,co potřebuješ?" uslyšel jsem Teukův milý hlas.
"Ahojky Teuki,mám tady Minnieho.Řekl mi o Haem,tak se chci zeptat,jak to bude." řekl jsem.Teuk se zasmál do telefonu a prohlásil.
"Hae by chtěl,aby si s ním šel,ale může jít i Minnie jako host,jestli bude chtít.Vzal bych ho jako svůj doprovod,ale jdu s Heechulem."
"Ok,tak já mu to řeknu a pak se ještě ozvem." řekl jsem,rozloučil se a zavěsil.Minnie se usmíval a když jsem mi řekl,že bude moct jít s námi,tak se ještě víc rozzářil.Zase si mi sedl na klín a vyčkával,co bude.Musel jsem se zasmát.
"Jsi rozkošnej.A nekoukej tak na mě.Neručím za to,že se udržím a neskočím po tobě." řekl jsem.Minnie se zasmál.
"Posluš si." zašeptal.Usmál jsem se a dravě ho k sobě přitáhl.Políbil jsem ho,ale to Minniemu nestačilo.Začali jsme se vášnivě líbat,když v tom se ozvalo:
"Ehm..Doufám,že vás při něčem neruším." Mamka.Stála tam opřená a znechuceně se na nás dívala.Minnie okamžitě seskočil a nevinně se usmál.Jenže mamka nebrala jeho úsměv zrovna jako nevinný.Změřila si ho pohledem a zakroutila hlavou.

"Že se nestydíte.V mém domě a ještě dělat,že se nic nestalo.A co se týká tebe." řekla a ukázala na mě prstem.
"S tebou si to ještě vyřídím.Teď běž a rozluč se se Sugminem." Vstal jsem a tlačil Minnieho ke dveřím.Otevřel jsem a zašeptal.
"Raději běž,pak ti ještě zavolám." Minnie přikývl,dali jsme si malou pusu a má láska odešla domů.Nervózně jsem se vrátil do obýváku,kde už na mě mamka čekala.Vražedně a znechuceně se na mě podívala a pak mávla rukou,abych si sedl.Posadil jsem se a vyčkával,co se bude dít.
"Proč si mi to prosím tě neřekl?" zeptala se mě nechápavě.Vykulil jsem na ni oči.
"A co jsem ti měl asi říct? Mami jsem gay a miluju svýho nej kámoše?" zeptal jsem se.Mamka přikývla a já zakroutil hlavou.
"Tak jsi mi to mohl alespoň naznačit." Pokrčil jsem rameny.

"Vadí ti,že jsem gay?" zeptal jsem se a doufal v pozitivní odpověď.Mamka pokývala hlavou.
"Nevadí,jen to byl divný pocit,když jsem vás tady spolu viděla." Chápavě jsem přikývl.
"Omlouvám se." řekl jsem a sklopil hlavu.Mamka ke mně došla a pohladila mě po vlasech.
"Neomlouvej se zlato.Mě nevadí,že máš Sungmina rád.Doufám,že spolu budete šťastní." řekla a dala mi pusu na čelo.Usmál jsem se.
"Děkuju mami." řekl jsem a objal ji.Mamka se usmála a odešla do kuchyně dělat večeři.Vzal jsem si mobil a rychle utíkal do svého pokoje,abych zavolal Minniemu.Lehl jsem si na postel a začal vytáčet jeho číslo.Chvilku to zvonilo a najednou jsem zase uslyšel ten roztomilý hlas.
"Hyunnie jak to dopadlo?" zeptal se mě vystrašeně.Musel jsem se zasmát.Pořád jsem nepochopil mamčinu reakci.
"V pohodě Minnie.Doufá,že budeme spolu šťastní,takže nám to přeje." řekl jsem s klidem v duši.Minnie si oddychl.Vážně.Uslyšel jsem jeho zlehčený oddych.Musel jsem se zasmát.
"Minnie,bude se ti chtít jít ještě ven?" zeptal jsem se ho.Minnie zamručel.
"Cože? Nic jsem neslyšel." zasmál jsem se.
"Že se máš v 11 stavit."
"Tak jo." zasmál jsem se.

"Papa Hyunnie." řekl naposledy Minnie.Usmál jsem se a taky se rozloučil.Koukl jsem se na hodiny,které mi visely nad postelí a zjistil,že je už půl 9.Musel jsem něco sníst,jinak už bych asi umřel hlady.Pak jsem si musel umýt vlasy a pořádně se upravit.Protože tohle bude naše první officiální rande.Teda zase tak officiální nebude,ale prostě bude to první schůzka,od té doby,co spolu chodíme.Rychle jsem seběhl do kychuně.
"Mami,co máme na večeři?" zeptal jsem se jí udýchaně.
"Co si uděláš." řekla mi prostě a odešla do obýváku.

"Aha tak díky." řekl jsem a šel se podívat do ledničky.Nakonec jsem si stejně udělal nudle.Jako vždy jsem pospíchal.Nikdy jsem nebyl schopný pojest nudle tak,abych si je vychutnal.A tak jsem to do sebe naházel a zamířil si umýt vlasy.Pořádne jsem si je vyfoukal,učesal a rychle na sebe navlíkl věci,abych stihl dojít za Minniem.Zbývalo mi půl hodiny a tak už jsem raději vyšel.Ještě jsem se zastavil za mamkou,oznámit jí,že jdu ještě ven.Mamka akorát přikývla a dál se dívala na nějaký stupidní seriál.
"Ach ty holky." řekl jsem si potichu a musel jsem se zasmát.Vyběhl jsem ven,nasadil si sluchátka,pustil si Don't don a začal si potichu pobrukovat,když jsem mířil k Minniemu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 28. září 2011 v 22:27 | Reagovat

oh to je tak moc dobrý :D uplně sem čekala, že ho ta jeho mamka zjebe a ona nic, takova hodna maminka :DDD btw to Don't don mi silně připomíná nás dvě :D a jako, chci další, protože sem se do toho strašně zažrala :D oh jak o sebe Kjůňa pečuje, krása :D a Leeteuk už není blbec, tak mě to začalo bavit :D yahoo :D a prosím o nějakou scénu HeeTeuk, díky :DD :*

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 29. září 2011 v 18:54 | Reagovat

jn kdybych měla takovou reakci já,tak bych to taky řekla :D jistě všechno bude :D akorát je tady zmíněný HanChul,ale tak nějak to kvůli tobě přepíšu na HeeTeuk ;):*

3 Kaoru Kaoru | 8. prosince 2011 v 20:24 | Reagovat

:D...krásný!!..:D

4 Hatachi Hatachi | E-mail | 10. března 2012 v 19:49 | Reagovat

To bylo krásné. Bude ještě nějaké pokráčko?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama