Complicated triangle Díl 1.

15. září 2011 v 21:35 | Kyu |  KyuMin

Název povídky: Complicated triangle
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Stručně: Koho vlastně Sungmin bude milovat? Dá přednost Leeteukovi před Kyuhyunem?
Pokračování: 1. kapitola"Hej,kdo je to?" zeptal jsem se Sungmina,když jsem uviděl vysokého roztomilého blonďáka.
"Tohle?" zeptal se Minnie a ukázal směrem na blonďáka.Přikývl jsem a pokrčil rameny.
"Kdo je tohle?" zeptal se ještě jednou a to už mě vážně naštvalo.
"Minnie nechci být na tebe hnusný,ale seš snad hluchej?!" vyjel jsem po něm.Sungmin se zarazil a pak se zasmál.
"Čemu se zase směješ?" zeptal jsem se a nechápavě se na Sungmina díval.Ten se začal smát ještě víc,ale po chvíli se uklidnil a konečně promluvil:
"Tohle je leader skupiny Super Junior a zároveň nejroztomilejší kluk z celé naší střední." oznámil mi a po tváři se mu rozlil jeho jedinečný rozkošný úsměv.

"Myslim,že jsi roztomilejší.Když se usměješ a pak ty tvoje škraňky,prostě k sežrání." řekl jsem.Ani jsem si neuvědomil co,dokud se na mě Sungmin nechápavě nepodíval.Pak se nadechl a chtěl něco říct,ale já promluvil první.
"Jsme nejlepší přátelé,jen konstatuju,že pro mě si roztomilejší ty." Popravdě jsem byl do Minnieho už skoro rok zamilovaný.Minnie se usmál.
"Já už si myslel,že je v tom něco víc." Pokýval jsem hlavou v nesouhlasu a ještě se usmál,aby mě neprokoukl.Minnie přikývl.
"Dneska před kinem.Buď tam kolem 7." řekl mi,vstal a odešel.Ještě jsem mu stihl zamávat.Usmál se,ale pak už zmizel za rohem.Seděl jsem na lavičce dalších 10 minut a pak se konečně rozhodl jít domů a nachystat se do kina.Šli jsme na Harryho Pottera 7.Oba jsme do těch filmů blázni a tak si nenecháme ujít ani jeden díl.Šel jsem co nejrychleji domů,abych všechno stihl.Přece jenom bylo po 4 hodině a když jsem došel domů,bylo už skoro 5.Rychle jsem si napsal úkoly a začal si uklízet pokoj,jako každý pátek.Všechny věco ze stolu jsem naházal do šuplíku,aby alespoň na pohled pokoj vypadal uklizený a rozběhl se po schodech do kuchyně.

"Mami!" vykřikl jsem hned ve dveřích.Mamka se na mě nechápavě podívala.
"Promiň." řekl jsem omluvně a trochu se uklidnil.Přišel jsem k ní blíž,ale zase jsem začal vyšilovat.
"Úkoly mám napsané a pokoj uklizený." vysypal jsem ze sebe a vyletěl ze dveří.Bylo trprve půl 7,ale chtěl jsem ještě Sungminovi koupit malé překvapení.Před kinem vždycky stál stánek s květinami,tak jsem Minniemu jednu koupil.Došel jsem tam a začal si prohlížet vystavené květiny.Měli jen samé rudé, a tak jsem si řekl,že když už rudá,tak rovnou růže.A tak jsem mu koupil tu nejkrásnější,co měli.Sedl jsem si na schody před kino a čekal na Sungmina.Asi za 5 minut jsem ho uviděl přicházet,ale nešel sám.Zaostřil jsem a zahlédl blonďaté vlasy.
"To si snad ze mě dělá srandu!" pomyslel jsem si,když mi došlo,že ten kluk je Leeteuk.Seděl jsem tam a vyčkával,co se bude dít.Minnie mě uviděl a zamával mi.Zvedl jsem ruku,aby se neřeklo,ale dál jsem se na Minnieho naštvaně díval.Přišli ke mně a oba se přiblble usmívali.
"Hádej koho jsem po cestě potkal? Taky mířil do kina." prohlísil Sungmin vesele.
"Hm."

"Ach promiň,já zapomněl.Teuki,tohle je Kyu.Hyunnie,tohle je Leeteuk." řekl Minnie,když mu došlo,že se s Leeteuk officiálně neznám.
"Kyuhyun." řekl jsem a potřásl si s Leeteukem rukou.Ten přikývl a usmál se.
"Tak co,jdeme?" zeptal jsem se a snažil se vymanit z Teukova stisku.Po chvíli se mi to konečně podařilo a tak jsem vzal Sungmina kolem ramen a zamířil ke dveřím kina.Když jsme věšli do sálu,skoro nikdo tam nebyl.Vytáhl jsem z kapsy lístky a podíval se,kde s Minniem sedíme.
"Poslední řada,sedadlo 7 a 8." prohlásil jsem.
"A ty sedíš kde?" zeptal se okamžitě Teukiho.Ten se koukl na lístek a řekl:
"Sedadlo 6,poslední řada." Sungmin se po jeho slovech rozzářil.
"Kterou ruku?" zeptal jsem se Sungmina,aby jsme se nehádali,kde kdo bude sedět.
"Pravou." odpověděl jako vždy.Otevřel jsem ruku a Sungmin si z ní vzal lístek.
"8" prohlásil zklamaně.Leeteuk se na mě usmál a mrkl.Nechápavě jsem se na něj podíval,ale nechal jsem to tak.

"Jestli chceš,tak si to s tebou vyměním." řekl jsem Minniemu,když v tom se do rozhovoru zapojil Leeteuk.
"Ale přece není malej.Vytáhl si 8,tak si tam sedne." řekl a zasmál se.Vražedně jsem se na něj podíval.
"Ale kdyby jsi přece jenom chtěl." otočil jsem se na Minnieho a usmál se na něj.
"To je dobrý." odpověděl trochu smutně a šel si sednout na sedadlo.Nechápal jsem,že čeho je tak smutný,když v tom mi to došlo.Byl zamilovaný do Leeteuka.Proto se mi zdálo divné,aby Teuk byl nejroztomilejší kluk na škole.Sedl jsem si vedle Sungmina a zadíval se mu do očí.
"Co je?" zeptal se po chvíli.Pokýval jsem hlavou.
"Nic,co by?" zeptal jsem se ho.Minnie chtěl něco říct,když v tom už začal film.Všichni jsme se na něj zahleděli.Ani jeden z nás nechtěl,aby mu unikl jen sebemenší detail.Koukali jsme takhle ještě další čtvrt hodiny,když jsem se zničeho nic podíval na Leeteuka.Celou dobu se na mě díval.
"Aish,co je?" zeptal jsem se ho potichu,abych nerušil lidi okolo.
"Nic." řekl,ale dál na mě zíral.V tom si toho všiml Sungmin.

"Hej Teuki,co řešíte?" zešeptal a nechápavě se na nás zadíval.Oba jsem pokývali hlavou.
"To je jedno." řekl jsem nakonec a zase se zaměřil na film.Upřímně jsem nechápal tenhle divný trojúhelník.Na 100% jsem věděl,že miluju Sungmina a že Minnie je zamilovaný do Leeteuka.Ale vůbec jsem netušil,co cítí Teuk.Celou dobu jsem nad tím přemýšlel.Když skončil film,vyšli jsme ven a já se omluvil,že si ještě pro něco skočím.Zaběhl jsem si pro růžičku,kteou jsem měl pro Sungmina odloženou.Když jsem se vrátil Sungmin zrovna flirtoval s Leeteukem.Oba se přiblble smáli a Sungmi se "nenápadně" dotkl Teukovi ruky.Pokýval jsem hlavou,došel k Minniemu a podal mu růžičku.Oba se na mě nechápavě podívali.

"Hyunnie?"
"To je jen tak." řekl jsem.Sungmin přikývl,usmál se a objal mě.V tom nás Leeteuk od sebe odtrhl.
"Co děláš?" zeptal jsem se ho nechápavě.
"Já chci taky." řekl Leeteuk a Sungmin se po jeho slovech rozzářil.Přišel k němu a chtěl ho obejmout,když v tom Teuk řekl:
"Od tebe ne." a podíval se na mě.Nechápavě jsem na něj koukal.
"Ale já tě objímat nebudu." řekl jsem mu upřímně.Teuk zklamaně sklopil hlavu.
"Promiň.No já už půjdu." řekl jsem.
"Počkej,půjdeme tě doprovodit." ozval se najednou Sungmin.Přikývl jsem a začali jsem kráčet směrem k mému domu.Celou cestu jsme šli mlčky.Když jsme došli k mému domu,Leeteuk konečně prolomil to trapné ticho.
"Díky za dnešní večer.Bylo to úžasné." řekl,přišel ke mě a políbil mě.Odtrhl jsem se od něj a doslova na něj zařval:
"Co si o sobě myslíš?!" Sungmin se na nás nechápavě díval,až se rozbrečel.Přišel jsem k němu a objal ho.
"Vidíš,co děláš? Nedávej ostatním falešné naděje a ode mě se drž dál." řekl jsem a pohladil Minnieho po vlasech.Teuk na mě hodil nechápavý pohled,otočil se a odešel.
"Blbec." řekl jsem a dál Minnieho hladil.Minnie si utřel slzy,které mu stékaly po tvářích.
"To je dobrý." řekl,ale v půlce se mu zlomil hlas.

"To teda není." řekl jsem mu a lítostivě se mu podíval do očí.Minnie přikývl.Vzal jsme ho kolem ramen a táhl ho k sobě.Mamka už dávno spala a taťka byl naštěstí v práci,takže jsme si mohli dělat co chceme.Usadil jsme ho do obýváku a jemně se ho zeptal.
"Dáš si čaj a nebo něco tvrdšího?" Minnie se na mě nechápavě podíval.Pokrčil jsem rameny.
"No co.Mamka spí a ty jsi na dně." řekl jsem prostě.Minnie přikývl a pustil si televizi.Usmál jsem se na něj,ale do smíchu mi vůbec nebylo.Došel jsem do kuchyně a vytáhl láhev červeného vína.Vzal jsem dvě skleničky a všechno to donesl do obývku.Položil jsem to na stůl.Snažil jsme se víno otřevřít,když v tom jsem se zahleděl na Sungmina.Byl tak rozkošný.Seděl tam s nohama přitáhlíma k sobě a sladce,ale smutně se díval na hudební program.
"Kdybys tak věděl,jak moc tě miluju." vyletělo ze mě najednou.
"Co?" zeptal se Minnie a já si oddychl.

"Nic" řekl jsem a konečně otevřel tu zatracenou flašku.Nalil jsem nám trochu vína a pak donesl ješřě nějaké brambůrky.Přisedl jsem si k Minniemu a zadíval se na něj.Otočil se na mě,ale nic neřekl.
"Chceš si o tom promluvit?" zeptal jsem se ho a vzal ho za ruku.Pokýval hlavou a položil si hlavu na mé rameno.Objal jsem ho a jednou rukou ho hladil po vlasech.Pak jsem si vzpomněl na víno.Odtáhl jsem se od něja podal mu skleničku s vínem.Minnie si ji vzal a na ex ji vypil.Překvapeně jsme se na něj podíval.Ten jen pokrčil rameny a zase se ke mně přitulil.Přitáhl jsem si ho blíž ko sobě a řekl:
"To bude dobrý." Minnie si povzdychl.Chvilku jsme tam jen tak seděli a popíjeli,když v tom jsem uslyšel.
"Super Junior vydávají nové album.Leader Leeteuk vzkazuje:
"Hodně jsme makali a tak se máte na co těšit!" A teď vám pustíme jejich první song...Mr.Simple." Oba jsme se na sebe nechápavě podívali.Sungmin se naštval,vypl televizi a hodil do sebe další skleničku.Zdálo se,že už má celkem dost vypito a já už taky víc nepotřeboval.A tak jsem uklidil stůl a zeptal se Sungmina,kde chce spát.Minnie si mě prohlídl.
"Můžu spát ve tvém pokoji?" zeptal se nevinně.Přikývl jsem.

"Dovedu tě nahoru a vezmu si jen deku,pak už tě tam nechám v klidu spát.Kdyby si cokoliv potřeboval,tak zavolej,budu tady dole." Minnie se na mě nechápavě podíval.
"Nemohl by si spát se mnou?" Rozkošně se usmál a já nemohl odmítnout.Pak mi to ale došlo.
"Nemůžu.Je to divný." Minnie sklopil hlavu a zašeptal:
"Prosim." Bylo mi ho líto a tak jsem přikývl.Minnie se usmál a objal mě.Dovedl jsem ho do svého pokoje a rozestlal mu postel.Pomohl jsem mu vysléct tričko,dal mu věci na přeslečení a zavedl ho do koupelny.
"Hlavně se neutop." řekl jsem vážně.Minnie se zasmál a zalezl do koupelny.Po 10 minutách konečně vyšel.Měl rozkošně rozcuchané vlásky.Nemohl jsem se na něho vynadívat.Sungmin si toho všiml a usmál se.Zalezl si do postele a řekl:
"Teď ty." Vzal jsem si tričko a zavřel se v koupelně.Srdce mi bilo jako o závod.Pořád jsem viděl jeho rozcuchané vlásky a kapky vody,jak mu stékají po tváři.Celý jsem se třásl.Osprchoval jsem se a vešel zpátky do pokoje.Minnie byl otočený zády a tak jsem si myslel,že spí.Vzal jsem si deku a malý polštář a lehl si na zem.V tom se ozvalo:
"Pojď za mnou." Minnie se na mě otočil a odkryl peřinu.Vstal jsem,ale když jsem před ním stál,zarazil jsem se.
"Vážně?" zeptal jsem se pro jistotu.Sungmin přikývl.Lehl jsme si vedle něj,ale byl jsem strašně nervózní.Sungmin se ke mně přitulil.

"Uvolni se." zašeptal mi do ucha.
"Když to nejde." řekl jsem upřímně.
"A teď už to půjde?" zeptal se Sungmin a políbil mě.Odtáhl jsem se od něj.
"Minnie,co to děláš?" zeptal jsem se ho.
"To,co chceš celou dobu." řekl a usmál se.Nechápavě jsem se na něj podíval.
"Tohle jsem ale nikdy nechtěl.Jsi opilý a nevíš,co děláš.Chtěl jsem,aby jsi mě miloval,ne aby si mě měl jen jako náhradu." řekl jsem.Sungmin se na mě ublíženě podíval.Pak se otočil zády ke mně a potichu řekl:
"Nikdy bych tě jako náhradu nebral." Naštvaný z toho,jak jsem blbý jsem se otočil na druhou stranu a snažil se vyvodit si něco z toho,co se dnes stalo.Po těch skleničkách vína mi to ale moc nemyslelo.Lehce jsem oddychoval,kdy jsem uslyšel:
"Miluju tě Kyuhyune.Miluju tě od té doby,co tě znám." V mžiku jsem se zvedl a zadíval se na Minnieho.Ten spal,jako dřevo.

"Asi se mu něco zdá." řekl jsem si pro sebe a zase se uklidnil.Chvíli jsem o dnešku přemýšlel a pak jsem konečně usnul.Ráno,když jsem se probudil,měl jsem Minnieho přitisklého co nejblíž u sebe a ruku jsem měl položenou na jeho boku.V tom se Sungmin pohnul.Chtěl jsem oddělat ruku,ale Minnie si se mnou zrovna propletl prsty.Nechtěl jsem ho vzbudit,a tak jsme si zase v klidu lehl a zavřel oči.Když jsem se vzbudil podruhé,Minnie už vedle mě neležel.Prohrábl jsem si vlasy a v tom se otevřely dveře a dovnitř vstoupil Minnie s tácem.Usmál se na mě a řekl:
Přinesl jsem nám snídani.Nechtěl jsem tě budit,a tak jsem to zatím nachystal.Doufám,že to nevadí." Překvapeně jsem se na něj podíval,usmál se a posunul se dál ke zdi,aby se Minnie mohl taky posadit na postel.Přisedl si a tác položil doprostřed.

"Papej." pobídl mě.Vzal jsem si housku a kousl do ní.Minnie se usmál a taky si jednu vzal.
"Co si pamatuješ ze včerejška?" zeptal jsem se najednou.Minnie pokýval hlavou.
"Nic.Měl bych?" zasmál se.Usmál jsem se.Zase jsem se zakousl do housky a už raději nic neříkal.Když jsme dojedli,chtěl jsem to uklidit,a tak jsem chytl tác,když v tom ho chytl i Minnie.Položil ruku na mou a lehce po ní přejel.Podíval jsem se na něj.Usmál se,ale pořád měl ruku na té mojí.Nemohl jsem z něho spustit oči.Byl tak nádherný.Přiblížil se kě mně a já se k němu naklonil.Chtěl jsem ho políbit,když v tom mu zazvonil mobil.

"To je Teuk." řekl nadšeně a zvedl to.
"No jasně že příjdu.Za půl hodiny jsem u tebe." řekl po chvíli Minnie a začal se přeslíkat z "pyžama".Nechápavě jsem se na něj díval.
"Ach promiň.To byl Teuk.Chce,abych za ním přišel.Můžeš jít se mnou,pokud chceš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | 16. září 2011 v 16:43 | Reagovat

Hmm! :DD

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 17. září 2011 v 9:41 | Reagovat

Jak hm?! jestli se ti to nelíbí tak to máš blbý :D:D a mimochodem....budou spolu,alespoň chvilku :D:D až pak to skončí KyuMin :D

3 Kaoru Kaoru | 8. prosince 2011 v 20:10 | Reagovat

TEN MIN ZABYJU HO!!..:D

4 Kira Kira | 23. června 2012 v 19:12 | Reagovat

Kyu ty seš fakt hnusná..! Proč sakra vždycky napíšeš jak to dopadne?! už mě štveš!! -_- To je hrůza! :D jinak je SungMin normální lama! Vždyť říká že Kyua miluje a přitom pořád jak pejsek lozí za Teukím!

5 Kyu Kyu | E-mail | Web | 23. června 2012 v 19:14 | Reagovat

[4]:  promiň :D mě to nedošlo :D *omlouvá se*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama