Neul Paran high school Díl 3.

21. srpna 2011 v 22:29 | Kyu |  KyuMin


Název povídky: Neul Paran high school
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Stručně: I střední škola může být zábnavná, když v ní jsou super lidé.

Pokračování:


Všichni napjatě čekali,co Leeteuk řekne.Znovu se nadechl a já začal netrpělivě přešlapovat.
"Uklidni se." šeptl mi Sungmin a přisunul se ke mě blíž.Přestal jsem sice přešlapovat,ale pro změnu jsem se začal třást.Sungmin mě chytl kolem ramen a uklidňoval mě.
"No ták.Nevyšiluj.Dopadne to dobře...uvidíš." říkal mi pořád dokola,ale celkem mi to pomáhalo.Nikdo za celou dobu z Leeteuka nespustil oči,
"Už to řekni nebo tady umřu." řekl jsem potichu,ale Sungmin to slyšel a usmál se. V tom Leeteuk promluvil:
"Moc se omlouvám...Kyuhyun je vážně dobrý zpěvák a byla by škoda ho mezi sebe nevzít.Nadruhou stranu nevím,jestli je to pro něj dobrý,když je ještě takhle mladý,ale Kibum je jen o rok starší,takže si myslím,že by Kyu měl dostat šanci." Leeteuk se usmál a oddychl si. Zato já se Sungminem jsme začali skákat do vzduchu a radovat se z toho,že ode dneška jsem v jejich kapele.Heechul,Shiwon,Donghae,Eunhyuk,Ryeowook a Leeteuk za mnou přiběhli a postupně mě začali objímat a gratulovat mi.

"To by se mělo jít oslavit." navrhl Shiwon a všichni souhlasili,teda až na mě.
"Kluci,já nemůžu." řekl jsem.Všichni se na mě nechápavě podívali.
"Proč ne?" zeptal se Sungmin.Zklopil jsem hlavu a řekl:
"Musím jít domů za mamkou."
"Kibum se Shindongem se začali smát." Hodil jsem na ně vražedný pohled,ale nic jsem neřekl.
"Copak? Maminka tě ukládá do postýlky v 8 hodin? Tady je někdo závislej na mamince." řekl Kibum a zase se přiblble zasmál.
"Ne,ona je závislá na mě!" zařval jsem naštvaně.
"Má totiž rakovinu." dodal jsem už trochu tišším hlasem.V tom všichni zmlkli a Kibumovi s Shindongem došlo,že šlápli vedle.
"Promiň." řekl omluvně Kibum a málem se rozbrečel,jak mu to bylo líto.
"To je dobrý,nevěděl si to." řekl jsem mu.Sungmin mě ještě pevněji objal a já se k němu přitiskl.
"Nechte nás na chvilku o samotě." řekl ostatním a všichni rychle odešli.Sedl jsem si na zem a Sungmin vedle mě.

"Je mi to moc líto.Zašlo to příliš daleko." omlouval se Sungmin a sklopil hlavu.Dal jsem mu ruku kolem krku.
"To nic,jsem zvyklí." řekl jsem a přisunul se k němu blíž.Sungmin vzhlédl a zadíval se mi upřeně do očí.Nechápavě jsem se na něj díval a v tom se to stalo.Sklonil jsem se k němu a políbil ho.Sungmin si mě k sobě přitáhl a prsty mi vjel do vlasu.Položil jsem ho a něžně ho líbal,

když v tom se ozvalo:
"Ehm Ehm." Odtrhli jsme se od sebe a podívali se směrem ke dveřím.Uviděl jsem Heechula,jak se na nás naštvaně dívá.
"Nechci vás rušit.Jenže všichni na vás čekají." řekl Heechul obrátil se a odešel.Naposledy jsem se na Sungmina podíval a pak zamířil ven ze zkušebny.Sungmin cupital za mnou,ale šli jsme beze slova.Došli jsme dolů,kde všichni čekali a Sungmin zvolal,že už se může jít.
"Omlouvám se,ale vážně s vámi půjdu někdy jindy a navíc,zítra je stejně škola." řekl jsem a odpojil se od skupiny.

"Počkej,půjdu tě doprovodit." zavolal na mě Sungmin a já uviděl Heechulův závistivý pohled. Chytl Hankyunga kolem pasu a šel s ním.Hankyung se na něj nechápavě podíval,ale nic neřekl.
"No ták,počkej." zavolal znovu Sungmin,když jsem nezastavil.Zpomalil jsem.Sungmin mě doběhl a dal mi ruku kolem pasu.Zastavil jsem a podíval se na něj.Zahleděl jsem se mu upřeně do očí a vyčkával,co se bude dít.Ani jeden z nás nebyl schopný slova.Oba jsme věděli,co se před chvilkou stalo a oba sme doufali v to,že to ten druhý vyřeší.Stáli jsem tam jen tak.Já se díval na něj a on na mě.Chtěl jsem mu říct,že to byla chyba,ale nedokázal jsem ze sebe vydat ani hlásku.Nakonec jsem se k němu znovu naklonil a políbil ho.
V tom se rozsvítila lampa a oba jsme se lekli.Sungmin se zachichotal a já ho vtáhl víc do tmy.Přitiskl jsem ho ke zdi,sjel mu rukou pod tričko a začal ho vášnivě líbat.Sungmin si mě k sobě víc přitáhl a začal mi hrabkat ve vlasech.Věděl jsem,že to dlouho nevydrží a že je to velká chyba,ale strašně jsem ho chtěl.Nebylo nic jiného,co bych chtěl tak moc,jako jeho.
"Sungmine,miluju tě." vyklouzlo mi najednou.Sungmin se ode mě odtáhl a nechápavě se na mě podíval.

"Tohle není vážné.Nikdy to vážné nebude.Je to jen úlet." řekl otočil se a odešel.Díval jsem se na něj a stál jako přimražený.Vůbec jsem nepochopil o co šlo.Nechtěl jsem mu to říct,tedy aspoň ne dnes,i když to byla pravda a cítíl sem ji už hodně dlouho.Zklamaně jsem se vracel domů a celou cestu přemýšlel o tom,co budu dělat,až ho zase uvidím.
"Měl bych se s ní bavit,nebo se mu spíše vyhýbat?" ptal jsem se sám sebe.Když jsem došel domů a zkontroloval,jestli je mamka v pořádku,zavřel jsem se v koupelně a napustil si vanu.Lehl jsem si do ní a přemýšlel,až sem usnul.Najednou mě probudilo zvonění.Vzal sem telefon a zeptal se,kdo volá.
"Kyuhyune?" ozvalo se v telefonu.
"Halo? Kdo je to?" zeptal jsem se ospale.
"Tady Sungmin.Musím s tebou nutně mluvit." řekl Sungmin naléhavě.
"Promiň,ale právě spím ve vaně se studenou vodou,nemám čas.Jedině,že by si přišel sem." řekl jsem mu.

"Dej mi adresu." Nadiktoval jsem mu svou adresu a pak zavěsil.Vylezl jsem z vany a konečně se oblékl do teplého pyžama a šel si trochu učesat vlasy.Najednou někdo zazvonil.Sešel jsem dolů a otevřel dveře.Sungmin tam stál celý udýchaný.
"O čem tak důležitém chceš se mnou mluvit?" zeptal jsem se ho rázně.Sungmin se na mě sladce podíval,ale nic neřekl.Podíval jsem se za něj.Venku byla vychřice a právě začal hustý déšť.
"Pojď dál." vybídl jsem ho a Sungmin vešel dovnitř.Zavedl jsem ho do obýváku a zapálil jsem krb.
"Musíš být celý promrzlý a mokrý." řekl jsem mu a skočil mu do pokoje pro čisté tričko a kalhoty.Když jsem se vrátil Sungmin tam seděl schoulený do klubíčka a třel si ruce.
"Na tady máš." podal jsem mu věci a řekl mu,ať se přesleče.Mezitím jsem mu šel do kuchyně uvařit čaj.Když byl čaj hotový,vrátil jsem se k němu do obýváku,přisedl si k němu a čaj mu podal.
"Díky." řekl ještě trošku roztřepaně.Přikryl jsem ho dekou a nechal ho,ať se alespoň trochu napije.
"Tak copak bylo tak důležité?" zeptal jsem se ho,když sem věděl,že už mu není taková zima.
"Chci se ti omluvit." řekl a smutně se usmál.
"Za co?"zeptal sem se ho nechápavě.Sungmin se na mě podíval jako na debila,ale pak odpověděl:
"Za to,co jsem řekl.Znamenalo to pro mě víc,jen sem si to nechtěl připustit."Přikývl jsem,ale nechápal jsem co po mě chce.Sungmin si položil čaj na stůl,odkryl se a naklonil se ke mě.První jsem chtěl uhnout,ale když sem viděl jak je sladký,nemohl jsem odolat.Přitáhl jsem si ho k sobě a začal ho líbat.Něžné polibky se po chvíli změnily na vášnivé a pomalu,ale jistě začínalo jít do tuhého.Zpomalil jsem,aby jsme si to mohli nechat na později a tak jsme se jen líbali.Měl jsem hřejivý pocit u srdce.Věděl jsem,že mě miluje a věděl jsem,že já miluju ho.Nebylo nic dokonalejšího než dnešní noc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 21. srpna 2011 v 22:36 | Reagovat

aaah booože!:D extááze hej coo :D nejlepší díl prostě :D uplně to vidim, nůů %) :**

2 Kyu Kyu | E-mail | Web | 21. srpna 2011 v 22:38 | Reagovat

děkuji :D:* taky...vana to zabila :D:*

3 Míša Míša | E-mail | 22. srpna 2011 v 14:13 | Reagovat

Užasná povídka ♥ moc se mi líbí :)

4 Kyu Kyu | E-mail | Web | 25. srpna 2011 v 9:45 | Reagovat

děkuji :* ty víš ;)

5 Kaoru Kaoru | 8. prosince 2011 v 20:50 | Reagovat

JÉÉÉ!!!!....KRÍSNÝ!!..:D

6 Kira Kira | 23. června 2012 v 18:19 | Reagovat

Omo, uplně, ale uplně živě jsem viděla, jak Kyu na Buma zakřičel... :'( Bože :'( Blbej Kibum! (*Vím že za to nemůže*) Ale málem jsem dostala infarkt když Minnie Kyuovi řekl, že je to jen úlet! Ale už je to v poho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama