Curious feeling Díl 4.

28. srpna 2011 v 11:32 | Kyu |  KyuMin

Název povídky: Courious feeling
Autor: Sungji
Fandom: Super Junior
Pairing: KyuMin (Kyuhyun/Sungmin)
Stručně: I u slavných hvězd K-pop se dějí problémy s láskou. Co se stane, když se mezi Kyuhyuna a Sungmina připlete dávná Kyuhyunova spolužačka?

Pokračování:


Kangin:
Když jsme se vrátili do hotelu,bylo už celkem pozdě.Zašli jsme s Teukim do koupelny,aby jsme se po celém dni,alespoň trochu opláchli.
"Tak jak se ti to dneska líbilo?" zeptal jsem se ho,když jsem si napouštěl vanu.
"Bylo to úžasné.Netušil jsem,že jsi takový romantik." řekl Teuki a dal mi pusu na tvář.Stydlivě jsem se usmál.
"Nebyl bych,kdybych neměl takového úžasného společníka nemyslíš?" řekl jsem a plácl Leeteuka po rameni.Teuk se zasmál a vypl mi vodu.
"To ti stačí.Počkám na tebe v pokoji.Mám pro tebe překvapení." řekl a odešel z koupelny.Usmál jsem se na zavřené dveře a vlezl si do horké vody.Byla to úleva.Za celýho půl roku,co jsem s Teukim sem ale nezažil tak krásné odpoledne.Byl jsem šťastný.Poprvé co jsem s někým opravdu šťastný.V klidu jsem si ležel ve vaně a přemýšlel nad vším možným.První jsem si vzpoměl na to,že nás příští týden čeká koncert v České republice.Nikdy jsme tam ještě nebyli a tak se tam všichni náramě těšíme.Akorát není čas na zkoušení,a tak to budeme muset všechno dohnat za tento týden.Pak jsem si vzpoměl,že na mě Teuki čeká.Rychle jsem vylezl z vody a utřel se.Navlíkl jsem na sebe pyžamo a utíkal do našeho pokoje.Teuki už tam seděl na postely a vyčkával.Přišel jsem k němu,dal mu pusu na tvář a porozhlédl se po pokoji.

"Tady." řekl Teuki a vytáhl krabici z pod postele.Podal mi ji a já ji zuřivě otevřel.Vytáhl jsem z ní černé tričko s nápisem:
"Teuki's boyfriend."
"Páni." řekl jsem,když jsem uviděl ten nápis.
"To se mi líbí." řekl jsem a políbil ho.
"Děkuju,ale tohle není to,co ti doopravdy chci dát." řekl Teuk a podal mi druhou krabici.První jsem se na ni jen tak díval a pak si ji konečně vzal.Pomalu jsem ji otevřel a se zavřenýma očima do ní šáhl.Ucítil jsem něco hranatého.Vytáhl jsem to a pak konečně otevřel oči.Uviděl jsem malou modrou krabičku.Bál jsem se to otevřít,ale nakonec jsem to udělal.
Uviděl jsem stříbrný prstýnek.Teuki se na mě sladce usmál a řekl:
"Dangsin-eun nalang gyeolhonhae jullae?(Vezmeš si mě?)" Chvilku jsem si ho jen tak prohlížel a pak jsem přikývl.
"Geulae, nan dangsingwa gyeolhonhago sipseubnida.(Ano,vezmu si tě.)" Políbil jsem ho a Teuki mi prsten navlíkl na ruku.
"Dangsin-i Teuki salang.(Miluju Tě.)" zašeptal jsem.
"Naneun dangsin-eul salanghae.(Já tebe víc.)" prohlásil Leeteuk a nadšeně se usmíval.Shodil jsem krabici na zem,krabičku od prstýnku si položil na noční stolek a s Teukim si zalehl po peřinu.Oba jsme byli dost unavení a tak jsem ho ze zadu objal,přitulil se k němu a pokoušel se usnout.Teuki už po chvíli spokojeně chrupkal a já už pomalu,ale jistě věděl,že dlouho vzhůru nezůstanu.A taky jsem měl pravdu.Po pár minutách už sem nic nevnímal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 28. srpna 2011 v 14:47 | Reagovat

ah ah :D nejkrásnější, nůůů tak cuuute :*** nuuf :**

2 Kyu Kyu | Web | 29. srpna 2011 v 19:38 | Reagovat

:D jistě ...nemyslím si,ale prostě vezmou se :*:D

3 Hatachi Hatachi | E-mail | 10. března 2012 v 17:57 | Reagovat

Krásná povídka,moc se mi líbila. KangTeuk jsou ůžasní a KyuMin taktéž. Teukie vybral nádherný prstýnek... Píšeš nádherné povídky,jdu na další...

4 MARGARITANorris MARGARITANorris | E-mail | Web | 11. března 2012 v 19:28 | Reagovat

Some time before, I needed to buy a building for my business but I did not have enough cash and could not buy something. Thank goodness my comrade proposed to take the <a href="http://goodfinance-blog.com">loans</a> at reliable creditors. Thus, I acted that and was satisfied with my credit loan.

5 Kira Kira | 23. června 2012 v 18:02 | Reagovat

Omo!!:) Nejlepšííí tak krásný konec..! (*Slintá, jak by chtěla aby to byla skutečnost*) Ale né vážně!! Jako Teukie nepatří nikom u jinému než Inniemu..Žádná ženska ho nesmí mít! Ani já ne! Prostě je to Kangteuk a tak to musí být! :D (*Ví, že to není pravda*)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama